Предложения за една по-добра Фармерама

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от pineapple87 на 21.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pineapple87

pineapple87 Професионалист

1. Подарък и търговия се нуждае от подобрение, което се изразява в:

* Да може да се търси единствено само в опция Предлага се или Търси се. В момента излизат всички резултати и реално някои от резултати са без значение.
    * Да има опция да се предлагат два различни продукта срещу един

2. Да се създаде опция мистериозните обори и дървета да се излюпват на друг екран, както се направи с Разплодника. В момента покрай хилядите евенти на кого му остава място да ги слага на полетата.

3. Замразяване на определени редове. Аз например обирам единствено и само с помощна техника и няма как да я накарам да не обере някой ред, които например ми е във фаворитите, а неговата опция ще ми трябва например след 6 часа.

4. Разсадника в текущата си опция не е напълно пълноценен. Трябва да се разшири до 10 дървета.

5. Да се направи разсадник и за Гигантските секвои.

6. Да се намери опция за златните банани и звездите. В момента от време на време се пускат начини да се поизразходят, но в крайно недостатъчен вариант. При мен залежават.

* Както на Бахамарама от дървото да могат да се активирит руни за нови дървета, животни и растения
    * Някой от опциите на дървото отсъстват за Бахамарама
    * Още да се разширят торището и водата

7. Идеи за нови растения, животни и дървета

* Животни - Лястовица, Косатка, Лос, Рапан, Миди, Сърна, Кит, Гепард
    * Растения - Ориз, Леща, Патладжан, Касава, Магданоз, Шафран, Сусам, Арония
    * Дървета - Карамфил (подправка)

Не казвам, че нямаме достатъчно. Просто така или иначе се вкарват в играта, защо не и тези. Да не говорим за факта, че култури като ориз и леща отсъстват в играта. За мен е просто смешно такива основни растения да отсъстват във фермерска игра.

8. Да се актуализира анимацията на обора за ленивци

9. Да се премахне ограничението за 99 билета. Обикновените билети да може да се въртят по 10 или 20 наведнъж. Понякога, като се съберат и отнема доста време, поради продължитеността на анимацията.

10. Да се въведе и трета опция - златно въртене. Целта е там наградите да са наистина уникални, защото сега знаем, че при парти билетите си има доста фира и не са променили досега нещо там/

.water., kakata13, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  2. tanyamery

tanyamery Ветеран

А сладък картоф, има ли ?

3. kakata13

kakata13 Болярин

Ше им се завие свят на програмистите xD

.TAINNA., .water. и -niksan- харесват това.
  4. em166

em166 Стажант

батати :)

tanyamery харесва това.