Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Баша и Хондата са в Топ20.Браво момчета!!!!Стискам палци.
     
    MARV3000 харесва това.
  2. ili12341

    ili12341 Стажант

    Абе тези хора да не би да са искали 80 000 , а не 800 000 от тропич.растения????? Може би аз нещо бъркам....приключих с този безумен куест!!! Ще си разбия главата, че въобще го започнах!!!>:(
     
  3. blue1973

    blue1973 Прохождащ

    и аз го приключих, но никъде не срещнах да искат само тропически растения, винаги имаше опция ти да си изберешo_O
     
  4. baiete

    baiete Болярин

    И бай Васил е в битката 71 успех и на него ! ;)
     
    kismit харесва това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тцтцтцтц,е хептен са отказооом да играя,ш вземи да няяя нито една клакйорка останала свободна за мени да риве:(...ш си разплита чурапити од яд:(
     
    Мариана07, [[Fermerkaa]] и tutifruti9 харесват това.
  6. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ако си понасъбрала парти завъртания от куестите с кукувиците може да ги използваш, там има доста от по-големите селекции.
     
  7. добричка

    добричка Прохождащ

    въпрос: ако не завърша даден етап от куеста, ще ми възстановите ли предадените до момента стоки само в този етап?
     
  8. Привет, не се връщат обратно стоките от недовършена задача.
     
  9. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Успех и от мен на всички участващи в топ 1000, наградите са хубави и тръпката си заслужава!
     
    dima73 харесва това.
  10. aleks0099

    aleks0099 Прохождащ

    Може ли за проверка ID: 8042992 мисля,че имам липсващи селектирани животни извън тия ,които съм дала за изпълнението на задачата .
     
  11. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    бря ........ ко речиo_Oсега и заета да съм шъ съ освободим щом е за теби либовxDама как дъ ревна кът та няма у топаxDзатуй ша си ревна за хората у топа баш,хонда, васето ,женка му, дан , мунци и всички български играчи успех ви желая:)
     
    -Защо-, bayVasil, !ЕЛИЯ! и 2 други харесват това.
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Може ли малко по конкретно какви и колко търсим?

    След като я отвориш в долната част на екрана излиза на кое място си.
     
    Последно редактирано от модератора: 24.11.14
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    все повече българи виждам, радвам се и ви стискам палци
    УСПЕХ
     
    dima73 и Мариана07 харесват това.
  14. aleks0099

    aleks0099 Прохождащ

    Не ги помня какви и колко са ,но докато пускам в задачата и изведнъж мисля,че доста от редовете със селектираните изчезнаха.Просто ако може проверка ,защото не съм сигурна,но ако не може няма проблем .Благодаря предварително.
     
  15. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Споко душко ша ги оплетем наново, само не са отказвай. ;)

    УСПЕХ на всички участници в евента и дано все повече българи да има в топа! :D
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    имаш време за около 400 000 ще си накупиш тези селекции за да ги предадеш,сей и продавай стока за да изкараш пари :)
     
  17. dididin

    dididin Младши експерт

    можеш и от дървото със звездите ако не си ги използвала
     
  18. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Ауу, тя женка му име - йок>:(
    Бурята не го мисли- той скрита лимонка. Дреме , дреме па ка зацепи- отнесъл k.tynka. с няколко милиарда:music:
     
    Торнадо73 и dima73 харесват това.
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За съжаление виждам само общото количество предадено в евента, а не конкретен вид и бройка или какво е имало преди предаването :(
     
  20. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Диване, гледам че си тука..
    Не е много по темата , ама тази я следите..
    Та, нали уж нямаше баш голяма награда от търкалото на късмета:music:
    Глей кво ми дадаха братята немци кат супер джакпот..Направо утрепах топ 1000 -.-
    http://prikachi.com/images.php?images/382/7743382A.png
     
    Последна редакция: 24.11.14
    dima73 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.