Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    И !ЕЛИЯ! видях в топа
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Да! 55-та! Успех!
     
  3. rep

    rep Прохождащ

    как ги виждате ? аз освен първите 5 участника , други не виждам :(
     
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Цъкваш с мишката на някой ред и след това с търкалото на мишката скролваш.
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не се прехвърлят в друга задача.
     
  6. rep

    rep Прохождащ

    не става . работя с гугъл хром ,пробвах и с опера
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    След като цъкнеш на име трябва да завъртиш скрола на мишката , а не този на списъка. Опитай с рефреш и тогава отново.
     
  8. rep

    rep Прохождащ

    много благодаря , получи се
     
  9. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    а стига бе на майтап се записах, не ме гледайте мене :)))))))))))))
     
  10. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    И DAN63 вече е на линия!
     
  11. bilq76

    bilq76 Познавач

    tceco на 43 място мисля, че и той е наш играч
    то нали знаеш че майтапа понякога е .............;)
     
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    Видях в топа 5 наши хора. Вероятно поне още толкова ще се включат. Стиснати палци от мен!
    Аз дебна от храстите и...., ако прагът е около 200 млн., ще се бутна и аз - толко ми стигат силичките, за сега.
     
  13. Да, наш играч е.
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    УСПЕХ И ОТ МЕН, гордея се и съм сигурна, че ще заемите челните места:music:
     
  15. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Имай предвид, че доста хора чакат последния момент за да се включат и прагът на финалната класация може да бъде изненадващ. Ето снимка от миналогодишния топ 500 четири часа преди края:

    [​IMG]

    а ето и финала:

    [​IMG]
     
    tutifruti9 и staneli харесват това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Сърдечно благодаря за показаната информация. Ами... или ще се прецакам, или.... ще успея.:)
    Силно се надявам, че прагът ще е по-нисък, изхождайки от факта, че тази година растението и изскачащият предмет са с нищожни стойности, а мисля, че миналата година не са били за подценяване и са играли важна роля в общия кюп.

    Това, за последния момент... вече си патих по-миналата година xD. Бутнах към 70 млн. последните дни и чаках последния, че да налея още. Обаче.... последния ден нямах възможност да играя и така си изгорях xD.
     
    tutifruti9 и ENERIDA харесват това.
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Дано излезеш прав, аз още не смея да прогнозирам, ще преценя последните часове, но мисля че два часа преди края трябва да се наредя над 700-та позиция за да остана в класацията. Желая ти успех този път и на всички БГ участници.
     
    tutifruti9 харесва това.
  18. gadelaBG

    gadelaBG Стажант

    Някой може ли даде акъл как да се справя със селектираните животни :D:D:D Само те ми останаха и не ми достигат 200 000 за да ги предам xD
     
  19. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Някой може ли да каже ,когато преключи играта и не съм успяла да мина нивото ще ми върнат ли животните който съм предала,най-вероятно няма да мога да събера толкова животни ,а започнах да ги предавам и сега се чудя какво да правя ,Ако някой може да ми помогне как да се сдобия с повече животни или как да си върна предадените обратно......??????Благодаря!
     
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За съжаление няма да се върнат обратно. Или сложи обори или купи останалите.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.