Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ТИН

    ТИН Обитател

    А,някаква допълнителна награда за тези,коит успеят да свършат и 7-те задачи?
    /струва ми се,че няма да са много,май:D/
     
    -галатея- харесва това.
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Голям/а си мечтател/ка , не виждаш ли, колко са "големи" наградите кат предадеш сумати селектирани!!!xD
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Унимавай туй селектирани дан та ловни и теби чи няяям 2 котарака за гледане,ш ма прекараш у бройкити:(......ма ко са грижиш ко ш му дам на Баша,първо вариант да ма бий няяя,чи завалията е да ней луд кто мени да бичи супер тор,ма ко случайну по времи на облога ма отвлекътъ зилени човечета и ма бие,ш му издам тайната на великия заралийски комодиум вараниус(сиреч гигантопитон)мой му тряя знай ли са:D:D:D
     
  4. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Oф, беше време да заговориш за питоняxDxDxD
    Даже закъсня:music:
    Абе туй "достойнство" много лесно му раздаваш тайната бре, дан си го намерил на пътя?!xD
    Ей, не го тури на масата с линийката ей...ще има само да гадаем, аджеба- зелените човечета ли ти разбъркаха акъля или просто си немаш:D
    П.П. админите, турам червена точка , ама да питам преди туй:
    Оти виждам само първите 5 у топа? Не са само те изкласилите , сигурна съм:)
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Цъкни върху някое от имената и ще можеш да врътнеш скрола и да видиш останалите.
     
  6. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    и на двата браузъра пробвам нещо не мога да се справя:)
     
  7. Mermaid

    Mermaid Обитател

    и на трите браузъра не се получава,не е до справяне, а до проблем в опцията
     
  8. Привет, с модзила съм, и ми се получва със скролера на мишката, не със зеления плъзгач на прозорчето.

    П.П. Последен участник под номер 39 с една марулка xD.
     
  9. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Вече е под номер 52.
     
  10. Моята прогноза за последен класирал се в Топ1000 е 285 - 295 мил.
    Успех на бг участниците!
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    при мен излизат само 5 участника в състезанието, вярно ли е?

    успях да ги видя, има ли бг играчи?
     
    Последна редакция: 22.11.14
    adibobi харесва това.
  12. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    като маркираш някое име може да видиш и останалите като използваш скролера на мишката
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Почти позна,само го настъпоом кто въря по пътят:D и кое му е лесното.....както сте загубили форма не сте фатали мотика.....ш ва тръшна без да се запотя даже:)
     
  14. adibobi

    adibobi Напреднал

    засега май не, но ще има ( аз няма да съм от тях) никога не съм играла за нито един топ досега, но интересната класация ще почне в предпоследния ден, сега е само лека загрявка и ориентиране в обстановката :)лично мое мнение " важното е да влезеш в топа", но с най - малко вложени средства и ресурси, иначе е съсипия. Успех на всички решили да се пробат:)
     
  15. -галатея-

    -галатея- Стажант

    Гадна работа е този куест с многото искани "селектирани" пенита и за съжаление трябва да приключа само с трета задача. Аз не съм си изпълнила нито един куест от постоянните, та камо ли да влагам тук. Успех на всички решили да си разоряват фермите!!!!!!!!!!!
     
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    аз се записах с една малинка , ама не се виждам
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    много висока летва:(аз също нямам кураж, нито възможност, но искам да има българи, както винаги до сегаxD:pчакам с нетърпение да видя първите имена;)
     
  18. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    dr_ruseva под номер 84 видях
     
  19. dididin

    dididin Младши експерт

    Здравейте, да попитам в едната ферма без да искам на 4 задача предадох 2 пчели нинджа които носят 1 180 000 точки ако не се лъжа, ще изгубя ли разликата в точките или ще се прехвърлят в другата задача.
     
  20. stinder

    stinder Подрастващ автор

    Край на куеста за мен, втората задача искат 100 000 мп, а пресметнах, че всичките животни, които имам са около 42 000 мп.xD
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.