Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Аз ли съм кротко бре?Немам вътък да мърдам..ама , виж след месец, два мой да събераxDxDxD
    Не мога те разбера човек..наистина не вярвам че някой ще се готви цела година, ще налива ресурси, за да си види името!
    Ми, като няма състезание и тръпка знам ли...мой туй да им е кеф..
    Виж азе нечем да ме пишат нийде- сайде да ми дадат наградите от све години и у форума няма пиша дажеxDxDxD
    Ма с удоволствие моа се състезавам с теб - за една седмциа колко маруляци ще накося:D
    Внимавай байо, язе съм вампир- не спим;)
     
  2. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Извинявайте, но някой може ли да каже Кралят на кестените какво ще дава 100%? Точки опит ли или реколта?
     
  3. diamant72

    diamant72 Прохождащ

    +100% от тропически растения и дървета за 1 ч. + 800 ТрТО (48:00ч.) / 1х1
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    100 % повече точки опит от тропически растения и дървета.
     
  5. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Благодаря Звездичка,просто във ФАЯ не е пояснено и реших да питам. Спорна игра на всички и повече класирали се в ТОП 1000
     
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Името да си го видя в топа...е точно това няма как пък точно мен да ме блазни, виждал съм си го и в топ10 по точки опит и кво от това? Много важно! Въпроса е, че играта отдавна не е интересна и отдавна не я играя, но точно по време на този топ има някаква тръпка не от самото състезание, а от дискусиите тук, от залаганията. Първата година Хондата приемаше залагания и с продукти от занаята. Та ще участвам, защото това е единственото интересно нещо, което се случва тук от година време. Другото, което искам да кажа е че всеки има вече по 30 домашни любимеца за фермата, за кво са ви още? Да ходя ли да броя моите и колко % ми дават? Нека да е нещо по-различно. И без да съм свалил гарда по никакъв начин искам отговор какво точно очаквате от наградния фонд? Аз винаги съм викал и плюел немците за тия награди, много неща не съм играл, защото губя от тях вместо да печеля, но в момента наистина не разбирам кое точно не харесахте?
     
    Последна редакция: 21.11.14
    naturalna89, tutifruti9 и .dani__17 харесват това.
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Името си да го гледаш нейде сигурно не,иначе нямаше от 1 година да мърдаш с по ниво на месец,само че ей това не разбирам що се пънеш,ограничават те да предаваш продукти,растението и изкачащото ти е в пъти по малко като ТО,и ти брулиш крушата да участваш,това ако не е сваляне на гардът здраве му кажи:)много добре знаеш че ако продадеш цялата продукция която ще налееш за 10 години напред ще си купиш %-тите на човечето,за интересното....ми влизай по веднъж на седмица все интересни неща стават:)како очаквах аз ли.....предполагах че ще е островен предмет,но да се активира на 48 часа....тц нямах чак такъв усет за подигравка,а и си мислех нов продуцент ще сътвори нещо по добро,ама ядец.....да оправят менторската система да дават предмети за основната ферма,не всеки е Баш.....Бай ти Торнадо и той да се баш облажи:)Да се поправиш и ми се вяскай по редовно:)П.П. Само не разбрах как ги дотика до 30 любимеца,не знам за теб и останалите но аз имам 12+дракон+мора.....но понеже си смятал...може пък аз да съм изпуснал нещо:)

    Предлагам да вземим Кобри за съдия и да са сборим,чи ти ко не спиш зарад един,язи не спя за трима,да вземим да са и пообзаложим,ко те тръшна(когато те тръшна де)ще ми гледаш котаракът 1 месец,ко случайно падна за месец ще съм детегледачка:D:D:D:D:D
     
    Последно редактирано от модератора: 22.11.14
  8. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Ше ме тръшнеш само на пиенье...евентуално;)
    Приемам залога.Твойта котка я поверявам на Хъна да се ..грижи за нея:inlove:Ще я храня с гурме голд биля...
    Кой бяга от един месец сън бре?!И да видиш че съм човек- гледаш на твой терен, но аз поемам разходитеxD
    След празника на реколтата, молиме Кобри да удари чукчето и мятаме марулите:D
    П.П. Моите домашни хайвани са20...а аз нямам от предишните празници на реколтата:)
     
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    На пиене надали ш ти са опра,знайш ма колко пия:D.....нидей са фърка кту шкимбе у дувар,ш га млатя марулта на плодни със супер тор и пак ш ми видиш гърбът от 5 кил. и 3 завоя хехеее,кой знае може и па да загубя нарочно,кто знам зверо Хънка ич не е безопасно за пухестия:(...сетих са...кто гледам Баш как обича тръпка и залози мой и той да участва,само не знам на него ко да му взема,дано има котка(ко имам късмет женска)та моя да я изплющи хехехееееее.!?
     
    tutifruti9 харесва това.
  10. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    дан забраш да им тураш обикновена тор и перкиxDxDxD
    Що бе?Кво и е на Хъна?!Ще го гушка , ще го гали , ще го търкаля...поне ще му е забавно на хайванина..Кат гледам как искаш са отървеш от него, със сигурност тук ще му е по добре;)
     
    tutifruti9 харесва това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма гледай да не свикниш мноо с него чи по погрешка след месец да ми пратиш нещо друго,мнооо пораженчески звучиш,верно че ще загубиш ма по ведро....позволяям да обявиш как и с колко отгоре съм та тръшнал:D:D:D......само чакам бай ти Баш да са навие че да се затрудня леко:).....не знам обаче как ш поделяте зверо,по месец у всеки или по 15 дена,хехехеееее.!?
     
    tutifruti9 харесва това.
  12. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Направо ме предизвикахте, да си броя любимците, имам си 18 парчета... 4 от тях си стоят неизползвани. Па и това, при условие, че не съм играла една година. Вярно, изтървала съм някои дървета и обори, но знам, че на ПИТ ще помогнете, от чисто колекционерска гледна точка. Не съм играла нито веднъж, тези евенти, вярно, че са най - интересното нещо, което случва в играта, погледнато от към тръпка и предизвикателство, но не ми се ще да си опразвам килера и портфейла..., пък и преценявам, че още не съм стигнала до нужното ниво... Ще изиграя, до 7 задача и приключвам с това... Успех на тези, които ще се състезават... Много ми се иска, играча, който е № 1 на тези 1000, да е от България. Така, можем да покажем, че съществуваме все пак..., па току виж и киното ни пуснат, поне да стане по - редовно.
     
  13. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Много измамна игра. Вече има играчи предали стоки за над милиард и шестстотин милиона. Пълна простотия. За какво изобщо се пускат тези класации? Хората, които наистина имат нужда от наградите и играят честно никога не могат да ги получат. Накрая ще си останат няколко бота да си мерят ...
     
    adi6868 харесва това.
  14. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    ЩО да звуча пораженчески бре?Дан съм луда супер тор и перки да турам на марулитеxDxDxD
    С копане ще те трепя само - помежду другото;)
    Мачката кво ми пречи животното, хем и Хъна да има с кво да си поиграй;)
    Виж за сексуалния му живот не мога се погрижа, ама тя кучката ще му избие све мераци дорде диша:D
    Дай да стане по интересно - тури едно четвртито шише на масата, като го изпразним с Василя за твое здраве( и на мотиката и на супер торта ти xD) да има котарака(ако мърда) с кво да се залисва;)
    П.П. Не разбрах само на Баша кво тураш за залог ? Стига пробутва горкото мачеxD
     
    tutifruti9 харесва това.
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Плодче да вземим да си пийнем с теб за здравето на продуценто белким да завиждаме двойно че да ги дотикаме до 30 броя:D......ш взема да преброя пилетата на комшийката чи от такваз разлика сън ни мой ма фана:D
     
    tutifruti9 харесва това.
  16. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Проблема ти е чушка... Пийване и апване щом има, грижи немаш...
     
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Как кво го пробутооом Баша мари,моя звер не заслужаа ли малко рахат изпървом при него(едва ли има втора Хъна на свето)чи тогаз да търпи кокерския ужъст у вази,бре мискини то 1 четвъртито остана небарнато излокахти ли го,тцтцтц.....квай таз жажда вашта бре:D
     
  18. Борко

    Борко Подрастващ автор

    Като гледам класацията в топ 1000 k.tynka има вкарани над 1,5 милиарда (кога ли смогна за толкова кратко време):p
    Сигурно от марулките на Елия и ТорнадоxDxDxD
    На мене трета задача ми стига:oops: Успех на състезателите!:inlove:
     
    Последна редакция: 22.11.14
    !ЕЛИЯ! харесва това.
  19. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Не съ пръй на Вела Пеева xD
    На него ко ша дадеш кат да размаже, айде на мен ми знаш слабото място:music:
    П.П.Ти мойте четвъртитите не ги брой...аз ръбато от тебе сакам;)xD
     
  20. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    чи къ, снощи сън ни спъ да помагам на чиляка!
    Вече минавам на селектиране зер повече тръпка има :p
     
    Борко харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.