Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kristi_ok

    kristi_ok Стажант

    Само играчи, които не използват бот, ще успеят да се класират в топ 1000 и да получат наградата.какво е бот
     
  2. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Бот (скъсено от робот) се нарича компютърна програма, която използва мрежови услуги, предназначени за хора, с цел да извършва автоматични действия, като обработка на данни. Използването на бот позволява иначе трудоемки задачи да бъдат решени автономно. В редица обстоятелства, използването на ботове, обаче, не се счита за етично.

    Едни от най-често срещаните ботове са т.н. уеб-краулъри или уеб-паяци.
     
  3. bilq76

    bilq76 Познавач

    Представи си че играча е около 10-12 годишен и те разбра от разxDxDxD! Ей няма да намалят стойностите значи тайничко се надявах да ги занижат малко :music:
     
    [[Fermerkaa]] и FrozenKiss харесват това.
  4. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Е

    Е то не е много сложно, че бота е програма, която помага да си докараш по-добри резултати без да се напъваш.
    Иначе бройките няма да ги занижат, всичко е изчислено xD
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А аз така се надявах да са сгрешили някоя и друга нула, ама на! :cry:
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, за всичко, отнасящо се за калкулатора, ще трябва да почакате
    Mrs.Capricorn да се появи и да се намеси.:)
     
    !ЕЛИЯ! харесва това.
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    За таблицата добре а дали ще участват бахамските дървета в топ 1000 и в задачите?
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    сега ще проверя и ще пиша след малко


    П.П. ще участват всички растения, животни и плодове от бахама.
     
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Пише, че може да участват и бахамските дървета.

    Сравних нещата с миналогодишния Празник на реколтата и исканата стойност тази година е безбожно завишена.
    Да не говорим, че и разликите в стойностите на растението, което се сади и изскачащия предмет е от земята до небето в сравнение с миналата година. Къде е 120, къде е 5000 /за изскачащия предмет/! А за растението е било 500, а сега 20.
    Много разчитах на тях при евентуално участие.
    Иначе, наградата е добра, но....май и тази година ще гледам отстрани и ще "викам за наще".
     
    Последна редакция: 21.11.14
    -галатея- харесва това.
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Пише ,но не са включени в калкулатора, та нещо се обърках кое е вярното това в официални или това на таблиците, затова питам.
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами, калкулаторът ми се струва, че е направен на добра воля от Capricorn, за наше улеснение, просто ги е пропуснала. Важна е официалната информация :).
     
  12. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Тази задача ми изглежда много безумна за изпълнение - трябва да си изпразня целия хамбар и да си изхарча всичките пари и пак няма да ми стигнат за да я завърша. Май просто ще продавам на пазара и ще трупам пари. Цените на всичко ще се вдигнат. :) По-добре да вложа всичко в постоянния куест Супени преживявания. От там ще излязат доста точки и пари.
     
  13. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Здрасти Кобреций,
    Не говорим за ексела, а дали по принцип ще се наливат:)
    Който има хал и ищах да играе, той си ги е сметнал:)Похвално за труда, разбира се, който си е направила.
     
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Не знаех че събитието и фермата като цяло са религия че да отричам или приемам:),доколкото помня в постът си писах 90% от играчите,нямам спомен обаче поименно да съм изброявал:)....виждам колко хора са писали,ми само да се насладим на присъствието им вече ще дерзая в тая насока господин бай индиец да спрята топ всеки месец,странно при проблеми и бъгове не мога да ги забележа из форумът,явно е недоглеждане от моя страна:).!?По повод за осмиването в никакъв случай,леката ми усмивка е по скоро тъжна,а злъч и дребнавост....не знаеш че да изискваш нещо повече е дребнавост,пък за злъч.....и на кое отгоре,дал съм оценка сам за себе си,не играя за ниво а за кеф,което играта не ми дава поради невъзможност си го набавям с много труд.....нямам против мнението ми да се разминава с твоето ,явно смирението е на мода:)
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ХАЙДЕ ФЕРМЕРИ, УСПЕХ НА ВСИЧКИ РЕШИЛИ ДА ИГРАЯТ КУЕСТА
    ПОСЛЕ ЩЕ ВИКАМЕ И ЗА СМЕЛЧАЦИТЕ:p
     
  16. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Апф...стига бе човек!Аз и смирение!?ЩО преиначаваш и извърташ сега?
    Язвителните намеци за "начисание" на его, виждане на име и тн. в контекста на евента ли са или в кофтито концепция на играта?
    Туй че се правиш че не разбираш за кво говоря също адски е дразнещо...
    Да , и защо да няма топ всеки месец?!
    Не точно в тази му форма, но със състезание и разчупване ще видиш у форума хора, които може и да започнат пак да вият срещу бъгове и несправедливост!Тези хора просто..ще играят, ще дават пари и ще се...върнат в играта!
    Хайде без донкихотовска тъжна усмивка, хич не ти ходи!
    Стягай се в кръста, наливай у топа и остай хората да си ..видат името...Все пак ТОП не е просто да влезеш у класацията;)
     
    Торнадо73 харесва това.
  17. Привет на всички интересуващи се!

    Извинявам се за версията на калкулатора, в която не бяха включени бахамските нещица, в бързината тази сутрин съм качила старата версия (по неизвестни за мен причини снощия файл не можеше да бъде изтеглен - доброжелател???).

    Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=b9d542953b
     
    BUTTERFLAYS и Mankata харесват това.
  18. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ехеее, много благодаря :) така е по-добре - има повече за писане :p, екстра са подредени, както в плевнята.
     
  19. Поне на мен така ми е най-лесно, затова е така.
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Кротко ни е вече момичето,не е вече на върха на атаката,блясъка на стоманата е потъмнен:)....я сега изрови отнейде библията сложи му ръчичка на нея и правичката му рекни.....дали топът щеше да е толкова актуален ако списъка с играчи не беше публичен:D......пък ако се съмняваш у моито свето слово можеш да погледнеш колко милиарда е налял номер едно в миналогодишния топ,при положение че се е влизало и има-нема 150-160 милиона:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.