Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Мисля че беше около 113 милиона но не гарантирам на 100%. Може да е било и малко под това.

    Ще стискам палци, ако все пак решиш :)
     
  2. adibobi

    adibobi Напреднал

    аз ще изиграя празника, но за топ 1000 8)8)8):inlove::inlove::inlove:
     
  3. kismit

    kismit Активен автор

    Благодаря, Люси! Хубава вечер! :)
     
  4. munci1991

    munci1991 Обитател


    173 759 696
     
  5. vida_bl

    vida_bl Обитател

    пиши ми на лични,защото не ти знам ника,ако обичаш
     
  6. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз също съм до трета. Успех на всички с евента.
     
  7. kismit

    kismit Активен автор

    Благодаря за точния отговор, munci :)
     
  8. tceco

    tceco Прохождащ

  9. kismit

    kismit Активен автор

  10. munci1991

    munci1991 Обитател

  11. *GRACIELA1616*

    *GRACIELA1616* Младши експерт

    НЕЗНАМ КАК ДА СИ ИЗКАЖА ВЪЗМУЩЕНИЕТО ОТ НАГРАДИТЕ, МИНАЛАТА ГОДИНА СЕ ПРЕКАРАХ И ИГРАХ И НАКРАЯ НАГРАДАТА МИ СТОИ В КИЛЕРА, ЗАЩОТО НЯМАМ МЯСТО ЗА НЕЯ (ДРУГИТЕ НЕЩА ЗА МЕН СА ПО ВАЖНИ, НЕ ЧЕ МИ СА В ИЗЛИШЪК БАНАНИТЕ), НО ДА НЕ БИ ДА СЕ СЛУЧИ ДА ПРОМЕНЯТ СТАТУТА НА НАГРАДИТЕ, КАКТО СЕ Е СЛУЧВАЛО ВЕДНЪЖ.
     
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    300 милиона праг залагам аз, няма как щом миналата година е бил над 170 милиона сега да не е по 2. Нищо, че са 1000 тази година, а не 500, с толкова ферми ще е избухване.

    Гледам, че Дан се чуди ще има ли бг участници. Там сме 8)
     
    Последно редактирано от модератора: 20.11.14
    -cvete-, mali783 и bilq76 харесват това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Чета че има и оптимисти,за съжаление и стари играчи се връзват на безумията на мургавото субектче,хубава е идеята да се представи България,само после да те е срам да кажеш какъв топ си спечелил:),но пък ферми среден калибър ще наливат,не че нещо но прагът може да надскочи 300 милиона,за нещо което не струва нищо,Баш спочудих ти се,за бананът каза че ще участваш с разпъната сергия на пазарът:)но.....всеки решава за себе си,кой знае главно за спортът може и да участвам но надали,надеждата ми е за промяна на характеристиките ....ще видим:)
     
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Ама какво не им харесвате на наградите? Миналата година предмета даваше един банан на една седмица, естествено, че няма да играя за него. Сега е в пъти по-добре от миналата година, нека сме реалисти. Ще играя. Идва и риф там ще са нужни точки опит предполагам този предмет няма да е излишен.
    Вие какви награди очаквате? :sleepy:
     
    kismit харесва това.
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ндааа ето че намерих общото между стар-нов играч,90% и от двете групи милеят да си видят името в топът,кой знае едните да напомнят за себе си,другите да се чувстват по можещи:)...тъжно наистина.!?Според мен щом нещо се стреми да бъде по добро то и стъпките трябва да са по големи,да се сравнява някакво човече с проценти за острова с предмет даващ ТО за цялата ферма ми е малко смешно.!?Явно обаче че против всяка логика играта се развива скокообразно в посока надолу,БАШ братко точно ти ли свали гардът,явно смирението те е споходило,много играчи сложиха кръст на играта огорчени от ставащото НИЩО,ето за това ме боли,както и да е.....пожелавам на всички да начешат егото си или пък тръпката си при състезанието.!?
     
  16. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Боже да сваря и аз да пиша у форума..
    В това събитие има нещо хубаво, което и ти Буря не можеш да отречеш или осмееш:)
    Виж, колко хора писаха:)Не бях виждала Дан , Баша, Мунци от месеци във форума, дано като цяло се раздвижи , пък било то и за няколко дни!!!!!!!!!!Не те разбирам за какво его и кви красти и тръпки говориш?!
    Аз не съм топ ( освен голямата ми уста нищо не е "топ")но ще играя евента!Не щот"милея" да си видя името в топа..То който съм искала го знае и си го гушкам всеки час;)Не и за да напомням за себе си ( не ми пука за другите , не очаквам и друго отношение) не и заради спорта!
    В концепцията на играта това и липсва, за това върви надолу - състезателния принцип. Дори и като публика , ще се радвам че живваме малко:)
    Наградите ги бива, не съм очаквала нещо ПО - ГОЛЯМО, а ти кви идеи имаше?Предмет даващ 1000% т.о. или 5 дракона ?
    Хайде без жлъч и дребнавости..
    .
    П.П. Съжалявам че не играх за банана миналата година..зор се събират бре;)Ха дано БП прозрат че разчупването ще е именно в прокарването на състезателния дух..иначе еврата не знам до кога ще ги сбират от обори здрач, разсъмване и икиндия:sleepy:
     
    bilq76, kismit и BUTTERFLAYS харесват това.
  17. st.kremena

    st.kremena Стажант

    здравейте, не мога да изтегля калкулатора - дава ми "несъществуващ файл" :(
     
  18. Привет, опитай отново.
     
  19. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    В калкулатора не виждам дървесни плодове от Бахамата, няма ли да участват в топ 1000 и в задачите?
     
    Последна редакция: 21.11.14
  20. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    няма ги и хайваните от бахама..а в селектирани са сметнати и те:)
    Надявам се да са пропуск на екипа...
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.