Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Викам да вземете да им пишете у немско да си коригират и наградите,иначе за притеснителните участници ето и рецепта за печелене от бай ви Торнадо,омлатвате чатни и почвате да сеете маруля,след 5 дена цъкане предавате и сте спечелили топът:D
     
    DAN63, kismit и bilq76 харесват това.
  2. gadelaBG

    gadelaBG Стажант

    Ок
     
  3. munci1991

    munci1991 Обитател

    Capri продукти ще могат ли да се предават
     
  4. Привет, в първите 7 задачи не се изискват, а в топ1000 могат да се предават кестенови дребосъчета, плодове, растения, животни, селектирани животни - както от Фермата, така и от Бахамарама. Следователно продукти - не.


    Таблицата е допълнена с бахамските растения, дървесни плодове и животни.

    Привет, винаги приоритетно е официалното съобщение, календарът по принцип съдържа предварителна информация.
    Т.е. събитието започва утре, петък, 21 ноември 2014 г.
     
    Последно редактирано от модератора: 20.11.14
  5. kismit

    kismit Активен автор

    Capri, в калкулатора, при животните, на мястото на овцете са записани прилепи, но със стойност на овце. А самите прилепи, с тяхната реална стойност, са пропуснати :)
     
  6. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Това е пълна идиотщина. Стотици хиляди в селектирани животни, което значи задължително купуване на супер храна и то в количества. Е, сори, но нямам толкова пари за хвърляне в една игра.
    Ще се играят първите две нива и дотам, то е ясно. И предполагам, че изключително много хора ще направят като мен.
     
    Az2 харесва това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз съм до трета задача. Не си заслужава похабените ресурси за по-нагоре.
     
    Мариана07 харесва това.
  8. След малко ще погледна, възможно е, благодаря.

    П.П. Коригирано.
     
    Последно редактирано от модератора: 20.11.14
  9. kismit

    kismit Активен автор

    Да попитам нещо - при последния празник на реколтата, стоки на каква стойност успяха да влязат в топ 500?
     
    Последна редакция: 20.11.14
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    много селектирани животни искат , поне да ги вземат на пазарни цени......
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    този ред не ме съблазнява,на 4 дена да се активира,смях в залата xD
     
    MARV3000 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Мда, и аз първосигнално се зарадвах на реда, след което видях, че е на 96 часа. След това прегледах наличността на животни и селекции .... и .... да не казвам голяма дума, но май само 1ва и 2ра задача ще изпълня. Щото ако изпълня и 3та ще седи 1 празен, дразнещ ред.
     
  13. DAN63

    DAN63 Обитател

    Надявах се на смислена награда за топ 1000 , но уви....Нещо ми се губи смисъла от наградите :( Тези които могат да се класират в ТОПа , отдаааавна не се интересуват от островните нива и бананите , нито пък от смешния бонус от краля на кестените.....За какво да вдигам нива на острова , като имам купища с неприложими в играта банани , защото всичко отдаавна е отворено ??? ???
    Но пък , от друга страна нали се мисли за малките нива ! Е , сега е техният звезден миг xDxDxD , аз няма да ги конкурирам (засега)...
     
    sm0uk3r1, ..koni.., lili6886 и 2 други харесват това.
  14. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    хахах.............ай честитоxDвземам сайде първата задача и до там;)
     
  15. munci1991

    munci1991 Обитател

     
  16. bilq76

    bilq76 Познавач

    първоначално в инфото видях реда за топ 1000 и му се зарадвах, но после като прочетох действителността и меко казано се шокирах o_Oнадявах се поне една от задачите да е с инструменти много се коментираше по слуховете, че ще се искат селектирани за 650 000 МП, но това наистина е малко в по вече:oops:! Миналата година гледах топ 500 от страни тази година ще е същото с топ 1000, а тайничко се надявах да опитам да се включа:music:като чета играчи с по голям стаж и по високо ниво от мен, че даже и основните 7 задачи няма да играят направо се изумявам! Аз ще преценя не ми достигат малко животни, но има пазар:D!
    п.п. Дан не се отказвай в теб ни е надеждата да представиш България в топ 1000, въпреки че не си струват наградите
     
    DAN63 харесва това.
  17. DAN63

    DAN63 Обитател

    Хм , ще има и БГ представители , много се надявам някой да се навие да играе ей така , заради спорта :p ! Просто така се шокирах от липсата на награди , че първоначално и през ум не ми мина идеята да играя напук на липсата им... Но кой знае , може пък и да играя за Кестеновия таралеж , все пак дава 600 точки xD
     
    bilq76 харесва това.
  18. vida_bl

    vida_bl Обитател

    каква е стойността на земната ябълка при предаването в топ1000
     
  19. kismit

    kismit Активен автор

    20 МП
     
  20. Тити

    Тити Подрастващ автор

    от месец време съм на ръба на отказването, сега вече съм сигурна, че след час ще се сбогувам с ферма на 104 ниво и 244 бахамско, с техника за 652 часа и 77 гулдена
    8)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.