Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -dd76-

    -dd76- Редовен

    някой има ли информация към колко часа ще излезе официалното класиране за топа?
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Отиди на "златно листо" виж срещу цена 88.88 пенита колко броя са пуснати,колкото бройки има ....това ти е номерът на пазара:)
     
    trol4o1 харесва това.
  3. Привет, засега няма посочен час кога това ще се случи. Ще ви информираме веднага като научим нещо ново.
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    свърши ли състезанието?
    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ УСПЕЛИ!!!:p:music:
     
  5. Да, приключи.
     
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    време е спечелилите да почерпятxDxDxD
     
  7. Май доста български играчи са успели, софрата се очертава големичка. Естествено - няма лошо.
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ще се наложи да отворят нова тема тогава,българите знаят как да празнуватxDxDxD
     
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    окончателния списък и начислени награди ще бъдат обявени в понеделник.За сега това имаме като информация.
     
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    Какво стана накрая, не разбрах. След 3ч. имаше поне две-три обновявания на списъка за през 10 минути :oops:.
    Радвам се, че излязох права за минималния праг, че ще е под 200 млн, и ако се вярва на последния списък - беше малко под 144 млн.
    Поздравления за всички класирали се!
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Явно обаче срок има само за играчите.....какво е това 3 дена да се чака официално да се обявят нещата:)
     
  12. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    Ми идва уикенд - да не искаш БЪгпоинт да плащат извънреден труд :D:D:D:D:D
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ще се направи допълнителна проверка за ползване на ботове. А и не биха рискували с грешки при начисляването в петък вечер, няма кои да опраев кашата през почивните дни.
     
  14. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    е нямам бърза работа...важното е да няма..грешки:)
     
    dima73 харесва това.
  15. dorka.68

    dorka.68 Стажант

    За първи път чета за това,че има различни пазари.Оказа се ,че съм на 8 пазар,а мога ли да отида на друг? Някъде мога ли да прочета повече информация?
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Не не можеш,освен ако нямаш повече свободно време и си регистрираш още 1 ферма:) ,това като цяло е информацията,не виждам какво може да се допълни:)
     
  17. dorka.68

    dorka.68 Стажант

    Благодаря за отговора! Хубав ден желая на всички!
     
  18. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    Благодаря и аз за тази информация! :)
     
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Извинявам се но аз нали съм малко несхватлив ......та за кой понеделник и от кой месец....та и от коя година да чакаме списъка :)
     
  20. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    и аз искам да знам
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.