Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Дали е скъпичко не знам, но като я обера с всичките любимци активирани ми дава 1182,5 ТрТо, та съм доволна. От 68 завъртания, 4 диско рози, 3 зареждащи цветя и 1 пеещо лале. Миналия път от 120 завъртания нищо, така че сега наистина е поработено в/у колелото.
     
    Последна редакция: 27.11.14
    Dragonj120 харесва това.
  2. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    тук имам обещано едно риване:pбуря гледам влязал си у топа:)успех ти пожелавам, както и на всички български играчи:)
     
    tutifruti9 харесва това.
  3. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    Може би си права ,че може и да не стигнат обаче когато писах това на 1000 то място в топа бяха само 40000000 сега положението е съвсем друго ,а кой знай до края може и да мине 100 милиона. Ама нали съм без опит в това надаване подлъгах се малко и изпращях 26 мил рано рано Ама следващия път ще знам
     
  4. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Както си и мислех с моите скромни запаси от дървета = 7млн., хич няма да се хващам на това хоро. В момента класацията тръгва от 60млн. и половина.До края ще е поне от 80... Успех на всички,а тези които са се набутали другия път в няколко часа преди края да си сметнат ресурса,че сигурно много боли да хвърлиш няколко млн. на боклука.
    ***
    От колелото спечелих 3 супер награди, и повечко тор и храна, тук там някой обор.
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    що само едно мъ,я гледай по хубууууу:)
     
    dima73 харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Дали ще ни зарадват с една класацийка на българските участници в топа , та да им се порадваме какви са юнаци ?
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Надявам се нашите скъпи админки да се погрижат за БГ списък:).....но идеята не е лоша да се отвори тема и всеки български играч участвал да сподели мнения и съвети.!?
     
  8. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Вече са 80 млн и отгоре. А определно сега започва лудата надпревара. Последни 8 часа.
     
  9. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    за кога да се отваря тема?
    Мнения и съвети за какво?Как да наливаш?
    Единственото което ме е яд мен, че БГ играч не може да го издуха к. тинката:sleepy:
    Стискам палци на наще големите:)Поне в топ 3 да има българин!
     
  10. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    o_Oот къв зор:eek:тук номера е да си в топа, за какво да наливатo_O
     
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    Айде бе, не можем. Всичко може ама не си заслужава...ако имаше допълнителен стимул нещата щяха да загрубеят ;)
     
    MARV3000, Kalina_A и sm0uk3r1 харесват това.
  12. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    здравей баш, драго ми е да те видя напълно си прав
    :)
     
  13. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    e kak от къв зор- "За честта майко юнашка" мъ..;)
     
  14. sm0uk3r1

    sm0uk3r1 Подрастващ автор

    не виждам смисъл освен, ако не решат да си направят иширлика:)иначе те са си признати от нас и в топ 10 ги видяхме:)
     
  15. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Хехе, баш така си е :)
     
  16. anito_19

    anito_19 Стажант

    здравеите моля ви се помогнете ми по някакав на4ин имам да доставя о6те 17 000 стоиност на животни но нямам МП пуснала сам няколко занаята за продажба но не мисля 4е за остава6тото време някои 6те ги купи. Моля ви,помогнете ми.

    Във форума се пише на кирилица, моля спазвайте това правило!
    Кобрелия

    Кирилизатор - ТУК
     
    Последно редактирано от модератора: 28.11.14
  17. sisiko1980

    sisiko1980 Стажант

    на кой пазар си
     
    dima73 харесва това.
  18. anito_19

    anito_19 Стажант

    завърших успешно задачата благодаря ви
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    сега е моментът да продаваш и да си набавиш пенита. Пазарът кипи и се купуват много стоки на добри цени. Друг път ще трябва да пишеш и на кой пазар си, а те са много, за да откликнат играчи на същия пазар.
     
  20. anito_19

    anito_19 Стажант

    извинявам се но незнам на кои пазар съм и незнам как да отида на друг ако може обяснете ми
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.