Празник на реколтата 2014

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 20.11.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bwy1416933792x.png
    Къде по-точно съм аз?
    Списъка при мен не се мести. Дава само първите 5!
     
  2. adibobi

    adibobi Напреднал

    на този списък теб те няма в първите 1000, ако си там ще се виждаш там където пише - ти и твоите приятели
     
    dima73 и !ЕЛИЯ! харесват това.
  3. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Най-добре спри да пишеш простотии. Като не знаеш - не пиши!
     
  4. LILI_321

    LILI_321 Прохождащ

    класацията се обновява на 30 мин. и показва до място 1000, да не би там да е проблема?
     
    dima73 харесва това.
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    adibobi искаше да ти помогне,а несреща веднага незнаеш,непиши и нападки.
    Сега влез в прозореца,виж колко си предал и погледни последния в класацията колко е дал - ще разбереш защо не се виждаш.
     
  6. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    ау, все с рогата колега.
    И аз се пробвах с лаптопа без мишка но не СТАВА.
    Турай мишка, чукаш на некво име в класацията и както ти е казала адибоби- скрола надолу.
    Бая ще има да прелистваш до последния, ама към 20,25 часа последния е с 26, 532,326
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    От днес следобед работи и скрола на самия прозорец, вече не е нужно да се ползва скрола на самата мишка.
     
  8. adibobi

    adibobi Напреднал

    спри да се заяждаш, на снимката която си прикачил, най - отдолу пише " ТИ И ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛИ" - няма записано нищо, от тук следва - НЕ СИ В ТОП1000, нищо че си предал ресурси8)8)-.--.--.--.- нищо лично, спорна игра:)
     
  9. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Като питаш нещо и получаваш два пъти едни и същи глупости какво друго остава...
    Следобед не работеше,но сега вече е в час.
    Така като гледам аз едва ли ще имам шанс да вляза в 1000-ката ама и за "Регистрирани: 52.161.210" да сложиш класация 1000...
     
  10. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    прав си друже требе да е минимум до 10000000 та и регистрираните вчера да намажат и да се предават само марули;)
     
    !ЕЛИЯ! харесва това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    От тойта уста у божийти уши,стига ми мета комплименти няя та жаля на марулта:D....еми кто у филмъ мъ,добрия.лошия и злия.....предлагам Бай Васил да е добрия,злия Бариту май емигрира на едно мясту дет подаряят ризи с дълги ръкави :D,за мени остана ролята на лошото момче:p
     
  12. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    Ох, завалията..на теб требе много ти се обеснява очевадно-.-
    Абе с две думи - "маниак" е комплимент само за 13 годишните, а същата невръстна възраст е впечатлена от "лоши момчета":sleepy:
    ама щом си са припознаваш и си са кефиш ...след малко влиза щерката да си говорите на един език;)xD
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А тъй с Тинката мноо млади на изкара,удряй една конферентна и пращай щерката:D....мой да научи нещо от батковците:)
     
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ами аз току-що приключих 7 задача и не зная има ли смисъл да предавам тепърва за ТОП 1000 ? ? ? Посъветвайте ме , моля !
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Прегледай каква наличност имаш,ако нямаш поне 200 милиона за прежалване недей започва,според мен участието трябва да стартира с 100 милиона и резерв около 150-200 милиона в случай че почнеш да изпадаш от класацията,честно казано наградите са слаби за мен,участие е удачно само ако във фермата си имаш поне 3 пъти повече продукти от тия който ще попилееш,ти си решавай обаче:)
     
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря за отговора , аз съм 85 ниво и дотук доста поразчистих плевнята ! Май е по-добре да не се захващам , хем ще се изпразни до край плевнята , хем няма да се класирам ! Успех на всички играчи с достатъчно ресурси.
     
  17. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Някой може ли да ми каже, къде мога да намеря инфо за диско розата от парти билетите?
    Благодаря Ви предварително.
    ПП Видях, сори, то било ново, но няма кой да чете...

    И аз съм на твойто дередже. Хич не мисля да се захващам. Може би другата година ще се пробвам, пък тогава и наградите може да са по - читави. То това е единственият евент с тръпка, но пак ще го пропусна...

    Успех на всички наши участници. Възхищавам Ви се и се радвам от сърце.
     
    Последна редакция: 26.11.14
    -галатея- и dima73 харесват това.
  18. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    Aз за първи път от 3 години участвам в топа ама разбрах че се набутах яко с моите 26000000 . Ама карай, човек от грешките се учи Ако нямаш 100000000 в плевнята хич не се захващай .xD
     
    Последна редакция: 26.11.14
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Моля пак заповядай с каквото е нужно ще се помага:)
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен


    не съм сигурна дали ще ти стигнат 100 000 000, но както и да е
    от 28 завъртания - една диско роза:mad: май скъпичка ми излезеxDxDxD
    за нашите участници УСПЕХ, гледам доста са напреднали в класирането
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.