По голяма глупост от това да създаваш продукти... няма!!!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от The.Farm на 12.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Единствената изгода е ако имаш активирана руна от дървото и при самото производство да се "изкачваш" по-бързо до следващото ниво. Току що отворих трето ниво на хлебаря и потривам доволно ръчички: "Ей сега ще ги пукна от производство баници, кеф ти палачинки". Еврейска веселба вкъщи настана. Е да, ама не. То като си сметнах продуктите да приготвя примерно палачинки, ами то общата им пазарна стойност надвишава готовия продукт, бухахахахаа. Е, няма такава логика в пазарната икономика...

    П.П Е..м тоз овес, много скъп бре, 5 бона за 50 мижави бройки, а-аа... чак сега забелязах, що тъй, а? Заради мазните баници сигурно!? Започвам да сея на поразия овес. Бухахахаа
     
    Последна редакция: 12.7.16
    ZORBA13 харесва това.
  2. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    много интересно- трето ниво на пекар да има палачинки,наистина ли имаш тази рецепта на това ниво?
     
  3. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    Има палачинки с шоколад меденки ,,а на 4 ниво черешов чийзкейк :p
     
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Виж сега, тая работа с палачинките е малко по-особена ;)
     
  5. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ахам, спечелих я. В един евент я имаше за замяна срещу звезди от куеста и веднага я грабнах, хехе.
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пекарната, мармалададжийницата и спато ги ползвам ежедневно. Някои неща произвеждам за собствена употреба, други - за пазара. Цветарницата не я ползвам, рецептите са безумни с многото продукти (гуано, ангора и под.), които се искат в тях. От алхимичните продукти не съм намерила някой, ставащ за изпозлване, т.е. и този занаят не го изпозлвам.
     
    nefertiti харесва това.
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    с извинение малко ще съм вулгарен
    тва рецептите за к.р нестават
    някога прежалих гулдени за тиквен мармалад
    и за кво 1 тиква на пазара е по 80
    за мармалад иска 100
    т.е. 8000
    а мармалада върви по 5000
    без да смятам вода и захар съм много ама много на загуба
    отук идва и следващата рецепта за чатни
    тва дет се влага трипъти повече от 60-те хиляди на пазара
    тъй че тоз отдел занаяти аз изобщо го закрих още преди година
    ако ще алхимика и ракия да почне да прави пак няма да се вържа на глупости
     
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тъй ще е кът липсват слотове8)един прост пример за бахама да речем дървета и посев готови, ананасови сладки и ябълковоморковеночатни и техника няма как да стане8)за тиквения дан говорим -.-със златните още по зле8)а продуктите масово за тях;)
     
    Последна редакция: 14.7.16
  9. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Ехеее, аз като видях кога ще почна да произвеждам Киш и малко ми секна готварския ентусиазъм. Щото още съм пекар. Ама калфа.