Посещение във фермите

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от shmatkaaa91 на 15.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. lekence

    lekence Активен автор

    Не......за Деси ......
     
  2. desi232

    desi232 Посланик

    какво за мен -.-много добре съм подготвена,много игри съм играла и то на всяка се посещаваха фермите
     
  3. lekence

    lekence Активен автор

    Виждам.....виждам......xD
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Тцтцтц умря ми надеждата да късам билети за разглеждане ма барем за разходка с лодка се навий някоя колежка,хех
     
    desi232 харесва това.
  5. desi232

    desi232 Посланик

    все някоя ще се съгласи хахах
     
    Торнадо73 харесва това.
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    предлагам да се прежалиш и да дадеш пример,хехее
     
  7. desi232

    desi232 Посланик

    лека вечер от мен
     
  8. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Деси, "играла" не е точния термин, разцъкваш си мишката по игрите само... ти уроци нямаш ли за учене, ми все тук висиш?
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ам ако искаш покани ма у имота си8)аз спрямо акъла ти, по съвест ша та ушетам та белким фаниш за ко иде речxDна ПИТ щях да бъда по чевръста, ама и сега мога да ти дам урокxDта белким за запреш8)
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Пуснато е едно предложение в раздела. Целта е то да бъде обсъдено с положителните и отрицателните му страни. Нужно ли е да се напада играч, който има мнение по въпроса?! desi232 е видно, че е играла такива игри, в които има посещаемост от съседи/приятели. Със сигурност си има и положителните страни /вместо да искате от нас да влизаме и да обираме и сеем, когато ви няма/, момичето явно няма "задни" мисли, не си е патила от набези и има предвид плюсовете на тази опция. Дайте да дискутираме по-нормално и не се пращаме на училище или да показваме колко лоши можем да бъдем!:)
     
    kismit харесва това.
  11. baiete

    baiete Болярин

    Админите що не вземат да заключат таз тема а само си чешат някои другари езиците . shmatkaaa91 много ясно е казала ,че идеята и не е добра за какво продължавате кой крив кой прав . Тез дето сме посещавани от "добронамерени" колеги никога няма да сме съгласни това е ясно .

    п.п. И в този случаи типично нашенска работа някой които е с различно мнение и не ни харесва го бутаме на земята и айде на камарата . Не може ли само да си казваме мнението а не да се доказваме кой е по по- най ? :)
     
    sinsi88, xari_myri, kismit и още 1 човек харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    е голяма работа сега да на чукнеш на бързо:pнали всички в екипа сте
    за да ни помагате и то напълно доброволно
    аз като чета само мнения и предложения виждам:eek:идеята за shmatkaaa91 мож да не е добра, но за деси е:)или и ти по нашенски няма тема няма проблем8)
     
    Последна редакция: 18.6.15
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    На мен лично не ми пречи, когато има проблем в играта и аз съм на линия /стига да мога/ да помогна, влизайки във фермите, но това е друга тема...:)
    Дискутирането по едно предложение е много по-полезно, като описваме положителните и отрицателните страни на идеята, вярвам за всички е така. Това, че може да се опропасти една ферма е най-лесното нещо, както и да направиш мръсотия на някой... Мисля, че и дискусията също се отдава на всеки един, ако изключим заядливите забежки. Деси вижда положителното, другите виждат отрицателното...няма нищо грешно или странно в това.
     
    kismit и desi232 харесват това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    първо не съм казала дали съм съгласна или не,а само се опитвам да ви обясня за какво става въпрос.дори ви дадох пример с други игри,а вие веднага нападате
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    последно :eek:
    и ние също;)
     
    Kalina_A харесва това.
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    мисля да затворя темата вече....след като и самият автор е съгласен, че не е добра идея.
     
    desi232 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.