Посещение във фермите

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от shmatkaaa91 на 15.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Борко

    Борко Подрастващ автор

    В града в пощата можете да си снимате фермите, за да ги разглеждат любопитните приятелиxDxDxD
    А от списъка с приятелите можете да гледате и оценявате фермите им (ако са ги снимали):inlove:
    Аз моята ферма не искам да гледам вече, какво остава за чуждите... И не искам никой да ми тъпче сеното;)
    Вносителят на това предложение да счита, че е изпълнено отдавна:p
     
    pif4o335 харесва това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ни бой са теб ще те пусна безплатно,ма да напомня чи бас загуби,та първия път понеже не си изпълнила басът мой да та таксувам да ти държи влага,хех
     
    desi232 харесва това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD нал екипа беше за товаxDа аз не ща да копам чуждо, мойто ми стига
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз за туй говоря ма Баш пъдарин Чери саму даде идеята,надяях се и да подкара екипо с камшико,хехее
     
    desi232 харесва това.
  5. desi232

    desi232 Посланик

    ххаха още не съм изгубила има време:D:p
     
    Торнадо73 харесва това.
  6. desi232

    desi232 Посланик

    ама никой не те кара на сила :) това си е твой извор:p
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    къв извор само кът прочетох за копане и получих сърце тупxD
     
    Торнадо73 харесва това.
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Хм...питам се ... какво би станало , ако някой "добронамерен" ти обере фермата, малко преди старт на евент ?
     
  9. desi232

    desi232 Посланик

    ако е съвестен играч няма да го направи,но в другите игри има опция дали да го приемаш,а и не ти обира цялота градина,а само 5 полета
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDxDxDне ми смучи пръсти повече, казах ти и сега мож да си каниш гости и копачи-.-
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    най добре да приключим темата,просто е безмислено да се спори,като не разбирате за какво става на въпрос
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  12. Taira

    Taira Стажант

    Тъй тъй но неговата съвест ако мисли по друг начин.Да си го има в други игри ,които иска там да си ползва опцията-тук е излишна.Без това гошковци много минаха от тук и доста пострадаха,че сега и доброволно да им дадем опция "унищожи" ферма.
    Е как да не разбираме,май от много опит не искаме главоболия.Май ти не искаш да разбереш за какво не я искаме тази опция.:oops:
     
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    И аз мисля, че опцията няма да е много "полезна" от гледна точка на откраднати акаунти, разбити пароли и т.н. По този начин ще предоставим информация на останалите "приятели" /не знаем колко са такива/ да имат реална представа от ресурси и имотно състояние на фермата. Тъкмо ще знаят към коя ферма да се насочат хакерите...
     
  14. desi232

    desi232 Посланик

    те няма да могат да виждат колко ресурс има в фермата
     
  15. Taira

    Taira Стажант

    o_Oдостатъчно е че ще ми натори или нещо друго ще направи.Абе ти би разбрала само ко си препатиш от гошето,иначе с теб да се обясняваме е мисия невъзможна:oops:
     
  16. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Прочетох всички коментари и съм съгласна с теб. Не съм си патила с недоброжелатели и по-добре. Но не бях се замисляла колко злоупотреби може да възникнат така.. Предложението не е добро и приемам негативите :)
     
    Kalina_A харесва това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аз такава опция с разходките не искам, вместо да правят нови глупости да вземат да си оправят старите, че като гледам за една година откакто не съм играла не се е променило много дереджето. Очаквах рифа да е реализиран, а то вместо това играчите намалели като съдя по П и Т. Ама така е като се гледа само печалбата....
     
    xari_myri харесва това.
  18. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    към тъпата идея да добавя,че може и номера и кодове на карти да оставяме за да може ако са ти привършили гулдените да ти поръчат 8)нали няма да те боли.
     
  19. lekence

    lekence Активен автор

    Сега,разбра ли правилно,защо категорично твърдя че идеята не е ОК ;)
    и неканени гости нещА........
    Деска.......фейсбушката ливада недей ми я сравнявай с тази!
    И тоз мач сме го играли!Попрочети малко по форумите.........недей така неподготвена;)
     
  20. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Това за форумите за мен ли се отнася :) ?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.