Поредица от куестове Тайна рецепта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, Пекарски приключения IV ще дава вече 3 шоко-вкусотии.
    Но в момента съм с Пекарски приказки V, за тази част ми трябват още 3, а без ставане нощес няма да ги имам.
    (Но може и аз да съм омотала конците, да съм пропуснала бране или поставяне на ъп, малко ми е лудница тия дни...)
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не трябват ли още 15 за следващите задачки, и тези трите - 18? И при мен лудницата е пълна, зная, че съм пропуснала едно обиране, ама няма ли да стигнат? Смятай, чедо, в теб ми е надеждата.... :inlove::inlove::inlove:
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  3. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Необходими шоко вкусотии за днес са 5/+2-ъпа/, за утре -6/+2 ъпа/ и за последния - 8

    Би трябвало с тия 4 ъпа да стане - Пекарски приключения IV, която ще произвежда по 3 бр
     
    ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тази сутрин миксерите вече са 558 - ще стигнат, че даже ще останат.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  5. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Миксерите са готови, дори ще има и за обмяна
     
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    При мен миксерите в момента са 450, а луксозните формички - 700...но имам проблем с вкусотиите....2 пъти вече не мога да взема последния ъп и респективно съм 2 ъпа назад .....:oops:
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Можеш да съкратиш 8-те часа с помощта на поредиците "Художник-яйцеразбивач" и "Великден 2015".
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не е достатъчно, за да избегна бране под часовник по времето за сън. (Разбирай ме, че ако не се вмествам с бранета в 14 часов интервал го приемам вече за фармомазохизъм.)
    Но или ще ставам, или няма да се напъвам за всички ъпове, или ще прежаля някое лало.
     
    Последна редакция: 2.6.19
    kakata13 харесва това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Събитието започна в 15 ч., т. е. може да се "бере" спокойно три пъти в денонощието, в 15, 23 и 7 часа. На мен лично ми стига времето между 23 и 7 за да се наспя, но разбира се при всеки нуждата от сън е индивидуална.
     
    -niksan- и kakata13 харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Е, първото обиране нямаше как да стане в 23 ч. първия ден.
    :)

    П.П. Ставане в 7 сутринта - не и при мен, сова съм.
     
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Хронограма на брането ли искаш да направя? :) Очевидно е, че времето този път е "изпилено", но е достатъчно, щом започнах събитието в 23 вместо в 15 и в края ще имам +2 шоко-вкусотии.
     
    elliss_bg харесва това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:o_Oде това, че немога да вися по нощите8)
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Дава възможност да приключиш задачата, като доплатиш.
    Снощи с липсващ 1 ъп ми показваше, че ще ме изръси с 10 лг.
    Днес пак ще наблюдавам как е.
    (Бутончето Завърши веднага, стойността се променя с предаване на част от исканото, имай предвид.)


    ПП1 Обещаното 1-во сведение - цък.

    ПП2 Цък, цък и цък.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля, че ще е трудна работа с шоко вкусотиите за последната част, ако не започнат от днес да дават по 3 бр. или да се намали времето поне>:(.
    В 14 обирам, за да приключа днешния куест, за 24 часа не мога да обера 4 пъти, макар, че отдавна съм изперкало пилеxD.
     
    bubolina8 харесва това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Утре ще вземем последния ъп за къщурката нали без сеене само предаваме изскачащите?Да мога още сега да си оправя острова.
     
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Още днес се взема последния ъп за къщичката. Няма сеене, само изскачащи и 8 бр. шоко-вкусотии.
     
    kakata13 харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Защо 8?Гледах май не са нужни само ако изкараш целия евент за ъпа не трябват .
     
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Е, да, 8 шоко-вкусотии трябват за завършване на целия евент. За ъп-чето на къщичката - само изскачащи.
    Аз карам всичко наред, та затова....xD
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    без да вися на антибиотик отиках за 17 лг чакам само да предам
     
  20. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз съм в твоя отбор за една бройка няма да ми стигне!