Поредица от куестове Венецът на Мими

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.11.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ID: 18939055 написано му е под ника
    SULIO_PULIO1972 но ти бе писала че не виждаш подписите ни затова си позволявам да ти го напиша заради него
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  2. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Тази сутрин и аз имах проблем със сеенето.Сееш и след като излезеш от полето-засятото липсва.С много благословии успях да сложа това което исках:cry:Гледам сега всичко е наред:)На моя пазар червените боровинки изчезнаха
     
  3. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    То проблема си продължава и сега с помощната техника ….
     
    -niksan- харесва това.
  4. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Преди час си обрах Дъскорезниците - сега отново. Огромните ферми - също. На горската поляна са.
    Обрах и разнородни неонови обори на Запустялото поле. Рефрешнах играта - и о, чудо - пак трябва да ги обирам.
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    техниката не работи и сега :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:затова ли им набутах почти 8 евро вчера за техника която не бачка:mad::mad::mad::mad:искам компенсация
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и ZORBA13 харесват това.
  6. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Не мога да разбера от какво се оплаквате на играта всичко и е наред ,е не може да се обира не е болка презареждате два три пъти страницата разхождате се из всички полета ,но все по някое време ще успеете .Губите техника не дръжте на тези неща какво са 10-20-50-100 евро бълха ви ухапала. А да и не забравяй те да снимате като отваряте календара ,че като ви иска гулденчета да не ревнете пак ,да има доказателство ,не че ще има ефект ,ама ей така да се изпените във форума. И не на последно място тихичко да рИветИ,защото Бай-БП вижда всичко ще се трият яко постове ,а може и БАНанче да има. Трайкайте си ,защото ,когато трябваше да ревете свихте платната и си затраяхте ,за това не се оплаквайте.
     
  7. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Като ни е ухапала бълха, да ти дам банковата сметка?
     
    DILQNADELI харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не се потдавай на провокацията и аз си замълчах
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    О и при мен не работи добре. Исках да насадя зеле на горската поляна, то се е насадило де що има празно поле. Сега вместо растението на събитието, гледам зеле. Не че няма да успея.Трябват ми 800 бройки, а даже го почнах късно че не знаех че има нов куест и навсякъде бях насеял малини и праз.
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    има проблем и при бонусите някой от тях се актевира с минути закъснение
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ау, колко ти ходи ника:Dсамо да не беше еднодневкаxDтъй най са плюй:p
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. jizzm

    jizzm Стажант

    Същото и при мен! ID: 36289419 - обирам, после всичко изчезва и плевнята е празна, не мога да предам нищо. И с милион презареждания не става.
     
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нищо ново под слънцето, ако няма бъг, няма да повярвам, че играя фермата, при толкова евенти, куести, календар, не е важно качеството на играта, важно е да се купуват кошници, техника, ЛГ, всякакви видове торове.
    Този куест е изпълнен, събирам торове за следващия.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    При мен ID: 36253416 - обирам, засявам ,а после всичко изчезва все едно не съм сяла.Вече за трети път правя едно и също,обирам,сея ,обирам дървета и обори ,премахвам ги и след малко всичко си е пак като в начало.:(
     
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    С техника или на ръка?
     
  16. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Днес "помощната техника" не ние е в помощ, а ни е в ущърб …. напоследък играта стана адски бавна, бъгава и пълна с 2-3 евента едновременно, за работещ човек ми е малко трудно …. Моля за проверка на ID: 36037319. Наистина е кошмар да рефрешваш по няколко пъти.
     
    SULIO_PULIO1972 харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Идавам да ти събера жълтичките накрая. Моите ще са по-малко. Един килим само, срещу твои два xDxDxD
     
    amira харесва това.
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Опитай сега трябва да е по-добре.
     
    elliss_bg и .TAINNA. харесват това.
  19. amira

    amira Обитател

    Събирай, събирай, след това ще живеем от рентата, ще имате бол помагачи, а ние с теб на Бахама да си пием коктейлите и да си харчим жълтиците :)
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Днес обрах и засях няма го кошмарът от вчера
     
    SULIO_PULIO1972 и .TAINNA. харесват това.