Поредица от куестове Венецът на Мими

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.11.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Вчера пишеше че ще се сее на Бахамарама-днес на основното.Другите три са още на Бахамата:oops:
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    От самото начало си е така. Първия на основното, заради Фотосафарито, другите 3 на бахама.
     
    -dd76- и milena7004 харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Малееее добре ме подсети да включа фаровете и да гледам, че щях да скубя наред xD
     
    elliss_bg, [[Fermerkaa]] и staneli харесват това.
  4. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Явно съм чел между редовете-извинявам се:sleepy:
     
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Аз пък досега нямах интернет и няма да мога сигурно да смогна!
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    горе главата, ще успееш. Времето е достатъчно да се развихриш :)
    Предадох 20 професионални и взех редичката. Имам 5, още 15 да направя и предам. После ще мисля как да продължа
     
    ПЕПЕЛЯШКА, bubolina8, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  7. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Не, че нещо, ама... да не си сменихте програмистите? Няма евент в последните 2-3 месеца, който да няма бъг.
    Вчера в момента в който засееш първоначално дадените 5 /пет, а не десет, както пише в инфото/ и веднага начисляваше нови 5. Рефрешнеш играта - начислил още 5. Засееш тези 5 броики - рефреш - и нови 5. Тази сутрин избирателно обира с комбайната. Като го събера "ръчно" и рефрешна играта - всичко си стои необрано. Май много взеха да ми идват неразбориите.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Направих Мими 1. Чакам Мими 2. Олях се с китката. Що китка остана ... забравих си калкулатора xD
     
    [[Fermerkaa]], amira и bubolina8 харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Да тази сутрин определено нещо не е наред и с моя комбайн. Спокойствие, може да е прегрял. :sleepy:
     
    elliss_bg харесва това.
  10. amira

    amira Обитател

    Не само, че ми останаха, но засях и още едно поле. Ей тъй, да си имам. Сигурно ще спечеля около 300 МП и 300 ТО :) За Гинко билоба съм явно xD
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  11. stafi

    stafi Подрастващ автор

    Има проблем с техниката? Не ще да обира.
     
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Само на горската ли? ИД?
     
  13. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    най вече на горската но и на бахама ми го направи не може да се обира с комбайн дърветата са проблемни на бахама ид2992302
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Кои браузар ползваш хром или мозила?
     
  15. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    Проблема го има и при мен.Даже на горската поляна обра само дърветата без оборите :(
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Харесват ми куестите на Мими, няма изкачащи, няма мелене:music:.
     
    AsparagusMintCandy, amira и tanyamery харесват това.
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ама айде да ви помоля като съобщавате за проблем малко по-подробно, ид браузар след рефреш и с друг браузар оправя ли се. Така ние какво да проверяваме?
     
  18. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    При мен ПРОБЛЕМА е на OPERA. ID: 18939055
     
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    ИД?
     
  20. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    И при мен техниката от сутринта не ще да работи добре, че трябва рефреш. При мен браузъра е Microsoft Edge. Обрах няколко обора на ръка и след рефреш си стояха необрани. Явно не е единичен случай, а е масово явление :) ID: 36037319