Помощна техника

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от [[_smiley_]] на 20.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. [[_smiley_]]

    [[_smiley_]] Прохождащ

    Здравейте, вече за втори път ми се случва да имам активна помощна техника - без да съм ползвала купон, без да ми се е падала от колелото на късмета или без каквото и да е било друго. Просто виждам, че е активна и даже в момента пише за 10 ч. и 58 мин. Не че имам против, но все пак искам да знам как се случва.

    Играч: [[_smiley_]]ID: 10837299
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Имаш Мишо Малинов - супер съсед, който ти е подарил помощна техника за 12 часа днес в 10 часА.
     
  3. [[_smiley_]]

    [[_smiley_]] Прохождащ

    Благодаря за бързия отговор. За пръв път виждам, че имам такъв съсед:D но ми излиза само в дясно в менюто за съседите и като "цъкна" върху него - няма опции да му изпращам подаръци примерно. В Пощенската станция /откъдето обикновено ежедневно си пращам подаръците/ го няма в списъка със съседи.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Това е то супер съседа - не иска подаръци, само дава, за 14 дни. :) Може би от рециклатора си го спечелил/а.
     
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ЕЕЕЕЕ,човека иска да му прати подарък,вие му убихте ентусиазма сега пък.xD
     
    lion8080 харесва това.
  6. [[_smiley_]]

    [[_smiley_]] Прохождащ

    Да ... отиде ми деня в размисъл ...без ентусиазъм .xD ок вече съм в час със "супер съседите":p Благодаря Ви за отговорите! Лек и спорен ден!
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Желая ви приятна игра и затварям темата!:)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.