Подарък от Зимен календар

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от [[Fermerkaa]] на 18.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

     
  2. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    И при мен е така - отворила съм всички чорапчета и когато отворих днешното при опита ми да отворя двете кутии накрая ми се появи надпис да отворя всички бляскави чорапчета, а те си стояха отворени, излязох и влязох отново в играта и тогава на 22 -то се появи едно плюсче и пишеше че все още мога да го отворя срещу 12 лалогулдена.
    а аз съм го отворила още в петък, на 22 и си взех 5-те фермерски монети
    neli5555 ID: 14634800
     
  3. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Те проблемите край нямат:(Тази сутрин фермата ме мята като футболна топка-ту вътре, ту вънка еееееееее почва да ми писва .
     
    -niksan- харесва това.
  4. tedited_58

    tedited_58 Прохождащ

    Здравейте!
    И при мен се получава този проблем -не са ми отворени цели три чорапчета от календара.Съвсем сигурен съм,че всичките съм отворил за конкретния ден.Моля проверете. ID 41951490
    Весели празници!!!
     
  5. Babeto2

    Babeto2 Прохождащ

    PS направих глупост платих 10 ЛГ и вместо да се отворят кутиите се появи+ на друго вече отворено чорапче,не правете като мен!! но ми трябваше бонуса... не се надявам да ми върнат гулдените но поне да се отворят кутиите
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте. Тези с проблемните чорапчета трябва да пишат на Съпорт. Само оттам може да се извърши някакво действие и да получите разрешаване на проблема с календара!
     
  7. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Следващото не се отнася за екипа на форума, а за черните дупки от германско-китайския катър наречен БП !!!

    Отварям си аз чорапчето в съответния ден, което е видно от предоставеният доказателствен материал ! И при мен си седи отворено, само,че когато отворих и последния чорап,бонус -наградите ми остана неотворени и се появи едно "плюсче" на вече отворен чорап за да ми поиска 12 гулдена./видно от снимката/ Остави това,но за да стане нещо по въпроса е трябвало да отида и да се обяснявам и на съпорт !? Няма,как да стане!!!
    Кухендерите от БП още от началото видяха,че "календара " им е бъгав и въпреки това не направиха нищо.Аз предпочетох да не се унижавам и им дадох 12 гулдена.Яд ме е само,че се занимавах да снимам! А най-ме е яд да се извинявам /обяснявам/ за неща,които не съм направил! Още повече,че следващия път може да ми поискат:

    1.Свидетелство за съдимост.
    2.Препоръки /най-малко две/ от граждани с чисто минало.
    3.Тест за Спин, Хив и мозъчни увреждания......
    4.Епикриза за вроден,или придобит идиотизъм /това го имам/
    5.Доказателство,че обичам /или не обичам/ печена тиква.
    6..........................?

    п.п. Не е нужен.
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Пиши, на съпорт, за да ти върна ЛГ-те, просто от тук не мога :(
     
  9. stefkashinina

    stefkashinina Прохождащ

    и при мен има проблем
     
  10. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Пиши на съпорт, под долната лента в дясно, от там ще ти помогнат.
     
  11. stefkashinina

    stefkashinina Прохождащ

    коя е тази долна лента
     
  12. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Когато отвориш играта има като рамка, под нея в дясно, пред последното пише Съпорт.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.