Подарък от Зимен календар

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от [[Fermerkaa]] на 18.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Точки не можем да проверяваме, виждаме само, че чорапчето не е отворено.

    Няколко пъти колегите правиха проверка на календара и не констатираха нередности. Ще помоля да погледнат още веднъж.
     
  2. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Много Благодаря но съм сигурен , че го отворих !!!
     
  3. pepa551

    pepa551 Анализатор

    И при мен се се случи точно това, за тази дата и подаръка.Снощи, след поредната проверка, всичко беше отворено. Тази заран, синьо кръстче.
    ID26084662
     
  4. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    На това ид всичко е отворено.

    ПП Видях, че си го платила.
    В акаунта няма отчетено получаване на супер тор от календара, освен тази от купеното чорапче.
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    И аз в унцлерекса дадох 8 лалота сега ще се възтановят ли?
     
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Не.
     
  7. mi6elina84

    mi6elina84 Guest

    Много Т..О :( :( И аз олекнах с 8 лалота,а съм 1000% сигурна ,че отворих втория Кървав коктейл.Нямам ЛГ и хич,не ми се даваха.Редно е да се върнат лалотата
     
  8. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    И защо не след като проблема е на БП а не наш
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Хайде пак, как да знам, че проблема е на БП, до сега от всички форуми, няма нито един потребител на които в някакъв лог да е отбелязано, че е получил нещо от чорап и после той се е затворил. Нито някои е предоставил снимка на подобно нещо. Т.е. за сега няма основание да смятаме, че има проблем, за да се връща нещо.
     
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ами не, не говоря на изуст. И там няма никои доказал проблем.
    Просто на тях им е разрешено да отварят дни, без значение има ли проблем или не, никой не е сметнал за редно да ни уведоми за това :(

    Така че можете съвсем спокойно да пишете на немския съпорт, явно колегите с радост ще ви ги начислят.
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Нито съм ви трила, нито местила :eek: А още по-малко ще отстъпя от думите си. Това ми отговарят немските админи, не възнамерявам да ги проверявам. Още по-малко да се извинявам за нещо или да смотвам каквото и да било. Казвам нещата както са сведени до мен, от тук на там Ваше право е да си мислите каквото искате.
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Няма начин да няма начин за разрешаване на проблем (а такъв с календара определено съществува и ако не ме лъже паметта, почти винаги е имало, независимо дали отваряме чорапчета, мидени черупки, или нещо друго), стига да има желание да се потърси такъв! Много разочарование с горчив привкус (не без основание)...нагнетено напрежение... непремерени думи...Чудя се дали си струва всичко това?! Уж играем за разтоварване и забавление! Но БП така и не се научиха да не делят потребителите на равни и по-равни! А ние дали се научихме да отстояваме правата си редом с другите?
    ПП: Люси, обикновено си мила, отзивчива и отговорна, но в случая мисля, че допускаш грешка. И все пак - човешко е да се греши...
     
    gradinar4eto, Agrafix, Malena и още 1 човек харесват това.
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Айде сега за последен път да ви го кажа. Немския екип е получил разрешение да отваря дни, без значение от причината. Това не е съобщено официално на никой от останалите екипи. Поискахме разрешение за същото все още няма отговор.
    Изключително обидно е, че подобни неща се правят под масата и само за определени страни. Още повече, че вие си въобразявате, че аз нарочно не искам да ви ги отварям и цял ден пиша безсмислици, понеже си нямам друга работа.
    Докато нямам черно на бяло, че мога да направя нещо и че проблем има, ще продължи да е така.
    Ако ви се струва грубо или нещо друго, можете да се оплачете от мен на съпорт, обещавам да не се доближавам до оплакването, а да го придвижа директно към Комюнити мениджъра.
    Ако и когато ни бъде разрешено да правим нещо, ще бъдете информирани в официални, до тогава считам темата за изчерпана и мисля да се занимавам само с това дето ми е работа - ид, проверка.
    Приятна и спокойна вечер на всички!
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Всеки с неотворено чорапче, може да пише на съпорт, от там ще ги отваряме, стига в играта да е влизано на конкретния ден.

    Извинявам се за двупостието.
     
    joujoujouj харесва това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Това отнася ли се и за изръсилите се вече 8 лг?
     
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Добре де, нали вчера пуснахте съобщение, че "По време на утрешната поддръжка, ще бъде извършена и поправка на дневния бонус. За всички играчи получили поне един подарък от Рошко през декември, дните до 19.12.2017г. включително ще бъдат отворени.". Което аз го разбирам, че днес , по време на поддръжката, в 16 часа това ще се направи за всички, стига да са влизали този ден. Въпреки това, трябва ли да се пише и на съпорт?
     
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Поправката ще бъде за дневния бонус-Рошко, а не за календара.

    Да.
     
    mushnuk харесва това.
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ох, обърках се вече. А за календара?
    "Ще бъде правилно отразена последователността на посещения при Рошко."
    Да пиша ли не? (Това е въпроса! :p)
     
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Това е единствения вариант да ти се отвори нещо.
     
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Тези, които са отворили чорапче с лалогулдени, вероятно трябва да пишат за възстановяване на лалогулдените, така ли?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.