Подарък от Зимен календар

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от [[Fermerkaa]] на 18.12.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Отварям днес Зимния календар и при опита ми да взема подаръка за реда ми показва, че не съм си взела подаръка от 14 декември (супер тор). Слабо вероятно ми се струва да не съм го взела, при положение че "вися" по цял ден във фермата, особено след като разбрах, че е имало дни, в които не са начислени на някои ферми дневните награди. А и щях да видя "плюсчето" до сега. Може ли да се направи проверка?
     
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Искат доказателства като например [​IMG]
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И да го снимам сега, вече е малко късно....
     
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Така или иначе, както видях в последствие в друга тема, в системата се вижда каквото виждам и аз на екран, т.е. че не е отворено. Снимка след отварянето нямам. Моля, ако може да се провери дали съм получила супер торта. Не че съм за 20 супер тор или колкото там беше. Просто си мисля, че това може да помогне.
    ID: 38921566
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, не е получена супер торта на 14 декември от чорапчето, а то е затворено.
    Изчакай и днес, ще пускат скрипт за поправяне на някои грешки в играта, може да оправят и твоя календар.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Дано само да не е като предходните два скрипта за "оправяне" на проблемите с календара, след големия срив! Според мен точно след тях започнаха новите календарни фермерски неволи!

    ПП: Госпожо началник, моля за вашето съдействие (нали сте биз-бизе със скрипта) - нека въпросният мине само през този ми имот, там така или иначе няма какво повече да се обърка!
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    аз да съм биз бизе със скрипта?!! o_O няма такъв мит.
    Добре е и ти да изчакаш, четох, че нещо не се е получило с предния скрипт, затова и ще пускат нов.
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ох, а дано, че нещо много не-коледно се получава.
     
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Недей да скромничиш, шефке! 8) То вашето си е епопея (и всички я знаят нея :p)

    А чакам, чакам вече час и свиря тоз сигнал... :music:
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ами чакай, само не знам колко време, нямам информация кога точно ще пускат скрипта, та... за кога да дам свободно и аз не знам...:(
     
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Их, амааа...не съм от търпеливите :oops: Давай номера, ще звънкам!
    Пък и Хари, с цвят зелен (едно за...;)) за бонус може да изкрънкам!
     
  12. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    моят подарък пък от 15, точки за баха видях че не е отворен може ли и за мен една проверка ID: 3837916
     
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Точки не можем да проверяваме, виждам само че чорапчето не е отворено.
     
  14. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    е и аз видях че чорапчето не е отворено, но няма логика още вчера завърших пълнене на чорапчета и да не си взема бонуса за деня при толкова седене пред компа не ми се вярва ама факта си е факт

    даже имах бонус реколта 100 % за 24 часа не си спомням на 14 или нь 15 беше и няма логика да не съм го отворила
     
    Последно редактирано от модератора: 18.12.17
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    На 14-ти, за съжаление не мога да променя това което виждам :(
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Аз пък от няколко дни умувам дали да дам 8 лг за парти билетите от календара, като много добре си спомням, че като ги отворих, много се зарадвах, понеже са ми любими. И на следващия ден - неотворени. Много е неприятно.
     
  17. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    При мене е същият проблем както и при колегата пак на дата 15-ти съм сигурен , че го отворих а сега както виждам не е отворено !!! И аз моля за ПРОВЕРКА !!! Предварително БЛАГОДАРЯ .
     
  18. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    За проверка се иска ID.
     
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е аз си платих един ден...няма накъде, никой няма да седне да снима всеки ден.Поредната неуредица в БП.
     
  20. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Много се извинявам
    Играч: cerecelkoID: 12716320
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.