Подарък и търговия

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

ka-linka Изключителен талант

Не е позволено, пробвах с търсачката в "управлявай офертите". Това е начин да се провери, ако го нямаш в инвентара.

Bamze харесва това.
  2. milena7004

milena7004 Кандидат за признание

Bamze имаш поща :)

Bamze харесва това.
  3. daniva76

daniva76 Активен автор

Търся единствено фабрика за гел за козина. В системата при мен за тях се искат неонови обори, а такива изобщо нямам. Имам някои розови производства, ако някой се интересува, да пише. Заради тая пуста козина куестът ми стои стопиран вече не знам колко време :-(

4. лудакрава1

лудакрава1 Старши болярин

Пиши ми лични имам фабрика

daniva76 харесва това.
  5. daniva76

daniva76 Активен автор

Пробвах, но не успях - нямало свободно място за мен :). Пиши ми какво конкретно ти трябва, да ти изпратя ако го имам :)

6. Самардапа

Самардапа Болярин

същия ли ти е ника във фермата? ако е, ще намеря по никовете и ще ти пратя

7. лудакрава1

Какъв ти е ника , да нямам свободно място Аз ще ти пиша

8. daniva76

daniva76 Активен автор

Никът е същия. И моля ви, пишете какво ви трябва в замяна, не ми е удобно само да взимам! И да не ми кажете, все ще пратя нещо, но е по-добре да е нещо, от което ще имате реална помощ :)

panonia7979 и лудакрава1 харесват това.
  9. лудакрава1

Просто ми пиши , че ми дава НЯМА ТАКЪВ ИГРАЧ Ника ми е същият

10. gigi_421

gigi_421 Професионалист

11. staneli

staneli Ветеран

Тука малко мазало станало, не се разбира какво цитираш и какво си написала, та ще гадая - ако неможеш да пратиш личи на ферма, която със сигурност е отворила статуята на личито, то тогава нямаш личи в килера, а ти e извадено на полето. И...... не виждам никакъв смисъл в това да се праща нещо, което може да се купи с не чак толкова голямо количество пенита от овощната градина.

пп.Уж го написах като отговор на gigi_421, обаче не излиза така :eek:

kakata13 харесва това.
  12. trieste12

trieste12 Прохождащ

Здравейте търся всякакви цъкалки ,ако имате в излишък, благодаря ви предварително.

13. pineapple87

pineapple87 Познавач

Търся си цъкалка трион за двама. Пишете на лични.

14. gigi_421

gigi_421 Професионалист

Имам 20 дървета личи. Един играч с по-ниско ниво от мен помоли да му се прати( знам,че може да се купи, но като мога да помогна.......) . Аз опитах, не можах. Опитах да пратя на играч с много по-високо ниво от мен и на него не можах. Сега става ли ясно? Това балтаене е от началото на събитието и още тогава писах, но явно не се чете всичко. Няма значение. Лошото е, че адекватен отговор не получавам.:). Какво да кажа....... Ще чакам, белким някой провери точно какво става и каже. Много ми се иска да разбера защо се случва това. А на вас?!

лудакрава1 харесва това.
  15. Самардапаhngn

Самардапаhngn Прохождащ

пратих ти фабрика за гел за козина

16. milena7004

milena7004 Кандидат за признание

Намират ли му се на някого оранжеви кошари за тритони,и хипопотами червени?Ако ,някой разменя да пише тук,или на лично :)

Последна редакция: 20.9.20
  17. лудакрава1

Провери си инвентара, защото когато пращата на ПиТ КАРТИНКАТА НА САМОТО ДЪРВО СЪЩЕСТВУВА ЦВЕТНО , НО БРОЙКАТА Е ВАЖНА.Ако няма нужното количество няма да ти разреши да пращаш.

gigi_421 харесва това.
  18. mushnu4ka

mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

Играчът на когото искаш да пратиш личи трябва да е отворил статуята му в Древния маймунски храм. Нивото в случая няма никакво значение.

Не е. (И не ми се вярва някога да бъде.)

Последна редакция: 20.9.20
    DILQNADELI, gigi_421 и mimi123123456 харесват това.
  19. gigi_421

gigi_421 Професионалист

А има ли значение бройката на дървета, която имам?

20. mushnu4ka

mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

Трябва да имаш толкова, колкото искаш да пратиш.
    Или ако разменяш за нещо в системата - толкова, колкото иска отсрещния играч.

gigi_421 харесва това.