Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Пратих ти Златно.
     
    червената_шапчица харесва това.
  2. MP-fermer

    MP-fermer Прохождащ

    Благодаря
     
  3. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Здравейте, търся неонови обори или работилници от III нагоре. Имам 2 свинарник V:неонов, които давам. Търся всички, нямам претенции, ОСВЕН Краварник, Конюшня или Овчарник. Име в играта FirePenguin.

    ПС: Имам и Кошара за жирафи и Басейн за ашолотъл. Не знам дали са редки, но ако някой ги иска, мога да ги дам и за обор III/IV.

    ПС 2: Също така имам папагалски дървета, от които давам 2 за обор IV или V или розова работилница. 1 папагалско за работилница III.

    ПС 3: Помогнаха ми вече, нямам и папагалски. Все още търся неонов кучкарник и мечки, както и всички работилници без яйца, мед, мляко и козе мляко, ако някой има излишни.
     
    Последна редакция: 5.2.23
    лудакрава1 харесва това.
  4. sco

    sco Знаменитост

    Защо пускам оферта за размяна, а тя не се появява на пазара ?
    Къде бъркам ???
     
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Твоите оферти не можеш да ги виждаш
     
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Към коя категория спада дракона Комодо,много го вземат да знам да си оставя ли два три?
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    остави си, няма от къде да се вземе, влечуго

    FAQ - Животни за Острова | Farmerama BG
     
    .water. харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    бе заменяй ги утре ще се падат като топъл хляб като рибите кутия ли беше плеко ли беше уж 1 се даваше а след 3 месеца имах по 50 обора от тях остави един и заменяй ако офертата е добра не жали
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да не ставаме алчни. Комодо от никъде не се пада. Моите не ги давам. Пази си ги .water.
     
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    С 4 от цъкалетата вече се сдобих, благодаря на двамата отзовали се - те си знаят кои са :)
    Останалите цъкалки още ги издирвам, някои са доста стари. Ако ви прашасват по складовете, ще ги кача с радост в небесната ми градина. Имам какво да предложа в замяна, само си изберете от списъка :)
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    С сигурност и от тях имам но как се търси в 100 ферми. кой ти останаха да си намериш
     
  12. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Тези в последния пост. Останалите, които вчера ми пратихте ти и още 1 готин човек (помоли да не го споменавам поименно), ги махнах от списъка, за да не ги прати някой същите.
     
    Последна редакция: 5.2.23
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    писах ти на лично
     
  14. -БабаМеца-

    -БабаМеца- Прохождащ

    -БабаМеца- издирва Комодо Мъдреца :)
    По-добре е жив, за да бъде краят щастлив!
     
  15. sco

    sco Знаменитост

    Проблемът е, че влизам в сателитка, която е на същия пазар и офертата я няма!!!
     
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не можеш да си виждаш офертите едно и също ИП е как да стане
     
    sco харесва това.
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    :inlove::inlove::inlove:Зачеркни още 7 от списакът ти:p, принуди ме да се ровя
     
  18. Kalina_fermer

    Kalina_fermer Младши експерт

    Търся обор за прилепи неонови предлагам неонови ку4карник и вранарник
     
    .didi2002. харесва това.
  19. sco

    sco Знаменитост

    Няма логика IP-то да влияе - да подаряваш можеш!
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Как да няма като са направени от едно и също ИП всички ферми как ще си виждаш офертата всъщност може да я видиш но като чукниш на нея показва че я няма случвало ми се е дори с подарена сателитка пак не можеш да си разменяш сам метни си каквото искаш по сателитките и после в твоята