Дискусия: Търговия и подаръци

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    реда е "Крампус ваканция" и търсиш първата цъкалка "Финална репетиция с коледно дърво", така ли? Гледах на моя пазар, доста народ търси тази цъкалка. Не всички са изиграли евента и не са успяли да я вземат. Никой обаче не предлага, защото не се повтаря и няма как да се развали ред, за да се даде.
    Положението е същото и с "Вегетарианска закуска". БП да вземе да ги пусне за купуване, та да могат всички, на които липсват, да си ги купят.
     
    Последна редакция: 2.2.23
    tanyamery харесва това.
  2. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте , имам нужда от 1бр. Коприна (производството на паяк ) , 2бр. Риба Плеко И 3 бр. Инструментално дърво - Та ако някой може да помогне ще се радвам много
     
  3. zs_mark61

    zs_mark61 Стажант

    Някой може ли да помогне с дракон Комодо. Нека напише какво желае в замяна
     
  4. cveti762

    cveti762 Стажант

    Здравейте, търся си цъкалката "неуспешен ритник" от събитието за световното по футбол, ако някой иска да се раздели с нея да ми пише какво си търси.:)
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    на 10 ти пазар има предложение искат 22 харита и дават Кралска палма с сърчица ако някой иска размяна да знае, скъпо ми се вижда но аз да кажа:p:p:pП.С- Отивам да подбия офертата да пусна моята за 20 харита може да се излъже някой:D:D
     
  6. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Давам ти 5 харита за палмата, имаме ли сделка:)
     
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Току що видях някой ми я разменил отиде ми палмата, но пък забогатях с още 20 харита:inlove::inlove::inlove:Кеф а!!! Само каква далавера аз си я размених за 5 мелодий, а сега изкарах 20 харита, само не знам какво ще правя с тях цяло поле са вече :Dтях къде да инвестирам?
     
    Последна редакция: 4.2.23
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Виж сега ако са ти много прати 5-6 бр, аз място ще им намеряxD. Много ми е чудно как така дават толкова харита за една чешма която не дава нищо.
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не само моята палма менкаха но и тази за 22 харита:eek::eek::eek:сега останах без Кралска палма :cry::cry::cry:искам си я искам си я мислих че няма да ми я разменят. П.С- Не давам сега съм решила да сея кресон 2 броя растение с 200 харита (трябват ми още 10) да ги събера и ще събирам скоклювци така :D:D:D
     
    bubolina8 и xari_myri харесват това.
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Издирвам стари цъкалета за запълване на редчета. Обявила съм ги в системата срещу доста по-нови и скъпи цъкалки, включително Клопки за хамстери и Игриви млади акули, от които имам повечко, но засега няма желаещи за размяна. Та, нужни са ми стари цъкалки като: Яйчена експлозия, Светулчеста увертюра, Наука за светулките, Да изгасим, Танцът на светлината, Кряк!, Гърмящ бонбон, Търкаляща се скала, Извън релси, На косъм, Голове в мрежата, Леонардо Котковинчи, Ранди Фармхол, Черната котка, Космически скейтборд, Скачащо прасенце, Сладко за всички, Отрупана маса, Коледен мърморко, Хрупкава къщичка, Дойде сезона на космическия хокей, Прескочи към бъдещето, Заложи мрежи и си почивай, Перла на мъдростта, Поглъщач(ка) на съкровища.

    Не всички издирвани цъкалета съм ги обявила в системата, защото мога да пусна само до 5 предложения наведнъж, но имам повечко бройки от Клопка за хамстери, Игрива млада акула, Пич, оправи ми шейната, Езерно чудовище, Шоу с пого стикове, Моят Мечо, Приказни термални извори, Вечно търсене на съкровище, Към небето, Букет цветя, Зайче на поле от цветя, Гъба на точки, Немъртво съкровище, Обичаме мама, - така че ако някой прати някое цъкале, нека посочи кое от моите си харесва в замяна :)

    От сателитка си подарих към основната ферма Жаба спасител и Любовна песен на омарите, освен тях за реда "Любовни зайчета" е нужна и цъкалката Обитание за патици - имам я в 4 от сателитките, но не мога да си я подаря към основната... А в основната имам Красиво обитание за патици, което мисля че е ъпгрейд на Обитанието, но заради това цъкале не мога да запълня реда.
     
  11. Тити

    Тити Подрастващ автор

    пиши ми на лично ми е МързеливатаПринцеска
     
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Комши не бъди стисната, прати няколко харита на бедният си съсед да ги видя на живо как изглеждат.
     
    DILQNADELI харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Някъде имам качена снимка на тях задоволи се само с нея бъди кавалер
     
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    xDxD Много си щедра, да не си от Габрово xD
     
    DILQNADELI харесва това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    МХМ
     
  16. kalinka6770

    kalinka6770 Стажант

    Здравейте!Някои да може да помогне с картофеното дьрво и евентуално ако мога да отговоря с нещо! Предварително благодаря на отзовалите се :)))
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, след малко ще ти изпратя едничко.
    :)
     
  18. MP-fermer

    MP-fermer Прохождащ

    Здравейте
    Ако някой има излишни дървета - праскова,кайсия,златно дърво,сладък кестен,обикновен кестен и офика ще бъда много благодарен .
     
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Пратих ти 8, 4 вида с подобрения ххл
     
  20. MP-fermer

    MP-fermer Прохождащ

    Благодаря - сега ми трябват само златно дърво и кестен
     
    ka-linka харесва това.