Подарък и търговия-юни 2015г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 11.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    За съжаление Баобаб и Скоруша не могат да се разменят.
     
  2. panairi

    panairi Стажант

    Аз търся, но казаха че не се разменя........
     
  3. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Търся две Плюшени чудовища , давам киви и може още нещо .
     
  4. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Аз нямам плюшено мече. :(
     
    sharkky90 харесва това.
  5. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    ако има добри хора нека ми подарят тамарид и ковхай ще съм им МНОГО БЛАГОДАРЕН :)
     
  6. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Все още търся кестенов фермер.
     
  7. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Търся ковхай имам тамаринд, трънка, седра и др.
     
  8. desi232

    desi232 Посланик

    това не е нищо,а съм виждала да се предлагат ябълки xDxDxD
     
    fermer4o888 харесва това.
  9. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Понякога се изумявам... играч с толкова опит да плямпа такива гълвотии... това с админството не го споменавам, щото ... Средностатистически начинаещ играч около ниво 40 няма да се изложи така...
    1. Калина споменава, че "цял ден отваря стръкчета и навсякъде се пада" това ще рече, че няма да е на едно място.
    2. Админката се изцепва, че в акаунт сто и кусур ниво банана му бил отворен. Ми използвайте ги малко тия мозъци. Като му гледаш регистрацията на акаунта смяташ ли, че през 2010 г. можеш да подминеш банана при условие, че тогава нямаше храм с маймуни.
    3. По-добре да си замълчиш и да си помислят, че........ отколкото да се обадиш и да разсееш съмненията. Продължаваме с експертните си съвети. Девойката споменава за отворени кокос, смокиня и киви, админа си знае неговото, че ако нямаш отворени руни ще ти се падне банана. Оф.... А имаше едни регистрации през немско, дето даваха по много гулдени и 40 банана и се отваряше направо кивито, смокинята, а с малко гимнастики и папаята и гулдените стигаха за 2-3 ххл като ги пуснеха на промоция. Обаче ги резнаха .... оставям на вас да си спомните защо.

    П.П. По темата, просто нямам какво да кажа, размених 2-3 неща, дет' се вика за адет, по-вяла ПиТ не съм виждала, 15 страници, а имаше време, когато 15 страници се изписваха за 15 минути и то при условие, че админите забършат поне още 15. Няма живец в тая игра вече, няма... то какво да очакваш от играчите, щом админите не ги бива ...
     
    Kalina_A, снукърʁбг, milkoga1 и 2 други харесват това.
  10. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    Търся - ковхай
    Имам - рожков, трънка, киви, седра, ХХЛ, и много други обори и дървета.
    Търся - майк и лили, стрелба с лък, пикантни готвачи, танцьор на салса, кестенов паяк, кестенов фермер, ясла.
    Пишете какво искате. По възможност на лични, но и тук става.
     
  11. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Искам да кажа Плюшено чудовище . Ако го имаш , ще ти пратя каквото дърво xxl пожелаеш .
    П.С. Пиша от другата ми ферма да не се объркаш че е друг човек :D
     
  12. nik76112

    nik76112 Напреднал

    ВЕЧЕРЯ ЗА ТРИМА
    Все още я търся и се надявам някой да помогне.
     
  13. bibka70701

    bibka70701 Стажант

    Търся все още майк и лили, вечеря за трима и плюшено чудовище. Заменям за ковхай или трънка
     
  14. vili950270

    vili950270 Прохождащ

    търся пеперуди, ако някой има да пише на лични за какво ги заменя.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ама и в системата същото с тез ограничения събитието са превърна в ПИТ за 3 дървета и 1обор главно
     
    tani1980 и MARV3000 харесват това.
  16. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Кестенов фермер някой да дава?
     
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Здравейте, на някой да му се намират Харита? tani4ka1980

    Може и една, две амхерстии.
     
  18. slaytanic1878

    slaytanic1878 Обитател

    На някой да му се намират излишни скункс,щъркел,сова,елен или мармот?
     
  19. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Заменям щъркел за кестенов фермер.
     
  20. slaytanic1878

    slaytanic1878 Обитател

    за съжаление нямам