Подарък и търговия-октомври 2015г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 29.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Докат не опиташ няма как да се разбере,давай смело...Харимърчо де не е,чувам имал 8 костенуркиxD,смешна бройка де ама....
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    човека мноо ясно то никове мнооо,каж ся сигур Харчо си е оставил вместо 8 само 7 костенурки за късмет xD
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    бъзлаxD
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    :eek:дан се бъркаш,малии тряя почна да си допивам кафето преди да сядам на компът мой па да съм метнал нещоxDxDxD
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тю, то къв цирк за едно нищоxD
     
    Eli1200 харесва това.
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ми старая се да напрая 20 хил поста кат теби булкаxD
     
  7. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    И аз искам да благодаря на Торднадо, който ей така без нищо ми прати 5 Харита :inlove: по едно за поле :)
     
    Торнадо73 харесва това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:ми има само 1начин 1 год аз ще пиша, ти ще четеш, че да мога да наваксамxD
    от кои мъxDи ти що не са поусуква малко преди да са фалнишxDи да ти споделя на мен нищо не ми е подарил, биля и цената, която дири на харито не ми сподели:oops:
     
    Последна редакция: 4.10.15
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:буря радвам се , че съм била недостижима:Dма тука немоа та гътна посмъртноxD
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А няма тук-там недей се измъква кво ся аз кат съм вече професор да си скъсам доцентската диплома лиxDxDxD,едва ли играта ще съществува толкова за да успее някой ти стигне постовете,енциклопедия Британика е като всекидневен вестник пред твоито словоxDxDxD
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    макар да няма де да видим, доверявам се на твоите думи и тръгнах две гърди напредxDче съ бях оклюмала:D
     
    Торнадо73 харесва това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А тъй да почерпиш торта за куража дет ти дадох:p;)xD
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:на другия пит за хариxDма тук съм ощи оклюмала, срещу теб да бягам не моа та фана:oops::cry:оф, за тъз фалба вади черпня:p
    пп буря събрахме аудиторияxDда земем са мааме от 20 на 40 фръкна бройкатаxD
     
    Торнадо73 харесва това.
  15. tani1980

    tani1980 Полубог

    Лошото, че тука у новият форум не се вижда кой виси на дувара в темата. Пък аудиторията, ей ся почвам да им късам билетчета за киното. Няма зяпат гратис. xD
     
    desi232 харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз па ще раздавам кишове който си купи билетxD
     
    tani1980 харесва това.
  17. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Всички сте по темата. Ха-ха!
     
    tani1980 харесва това.
  18. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мааали, с такава примоция как да не си земиш билет.xD Гледам с пуканките никой не се е захванал още.

    Ма как да не сме по темата Валка! :eek: Виж какъв бизнес се разработва само и всички са на кяр, докат Смоуки и Торнадо се гонят по брой постове. xDxDxD
     
    Valkaaa76 харесва това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    От мен тортата xD
     
    georgiev, stefi, lion8080 и 2 други харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Може ли да се включва в употребата й?

    П.П. По темата - доволна съм от крайния резултат от ПиТ. Каквото търсих го намерих. И отгоре ей тъй за игра да става. Дано следващото такова събитие е през тази година.
     
    milkoga1 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.