Подарък и търговия - април 2015

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 27.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    и още веднъж да попитам.............
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това е специален предмет - не, както и предходния път.
     
  3. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Добро утро!
    А секвоите ще могат ли да се разменят, подаряват...?
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Към момента при теста не, ще проверим още веднъж.
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Както и предния път, няма промяна.
     
  6. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Супер, значи пак се очертава страхотен ПИТxDxDxD
    Хубав ден пожелавам!
     
    MARV3000 харесва това.
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    туй за нивото подаряване-приемане как да се тълкува,медно млечно яйчно козе дърво от кое ниво ще може да се подарява-усвоява...
     
  8. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Нямам елени и трънка. Помагайте!
     
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Елените ги имаш само драсни като почне ПИТ, да вечерта като влезна да не те забравя;) За трънката не мога да помогна.

    Байо цирка е пълен, спрямо фая - медно и козе от 2-ро, млечно от 3-то а яйченото от 32-ро;)
    Важното е че получаваме поредната порция Варунско гуано на корем:mad:

    До де съм са сетил да питам за бахамата как стоят нещата - Примерно на ферма без отворена бахама или е на 10-то ниво съм си взел от панаира Моринга ХХЛ, та мога ли да подарявам или разменям?
    Време е някой от екипа да са появи, че току виж съм направил не трипостие а тристраничиеxD
     
    Последно редактирано от модератора: 28.4.15
    Valkaaa76, dima73, joujoujouj и още 1 човек харесват това.
  10. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Аз доколкото си спомням с подобренията проблемът беше, че не може да се пращат заедно с основата, та ако морингата е основа и подобрение, първо трябва да се сложи на полето и после да се прибере, после може да се праща на части. А да се сложи на полето трябва да е отворена статуята
     
  11. Привет, ако нямаш ли отворена статуя за моринга, не можеш да я подаряваш/разменяш.

    Привет, млечно - 3 ниво, медно - 2 ниво, яйчено - 3 ниво, козе - 2 ниво.
     
  12. baiete

    baiete Болярин

    Пак ще бъде супер ПиТ като миналия път :mad: .Ще си подаряваме ябълки и сливки xD не се разбра какъв е статуса на вълшебното дърво:cry:. Няма ли да е по практично да напишете какво може да се разменя и подарява списъка ще е по-кратък от забранените xD xD xD И аз да пусна оферта заменям кокошки за ябълка xD
    п.п. Май няма да си губя времето с така чаканото събитие . И него го ос..ха >:(
     
    sinsi88, [gabi]04, Valkaaa76 и 2 други харесват това.
  13. patetoilieva_9

    patetoilieva_9 Стажант

    Имаш я само уточни коя да е японска или обикновена
     
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Японска мушмула или мушмула имаш пред вид? Имам ги и двете. Мога да менкам 1 дръвце за 1 петел. Пиши ми моля в играта като започне ивента. Никът ми е същия.

    Търся жаби, петли и нещо старо "Голове в мрежата", че да си завърша 1 ред.
     
    Последна редакция: 28.4.15
  15. Привет, какъвто и досега, не участва.
     
  16. -Rali17-

    -Rali17- Прохождащ

    Имам питане , например имам отворена статуя за манго а получателя няма какво се случва ?
     
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    когато отвориш прозореца за подарък и избереш получателя,ще ти излезе списъка с дърветата които можеш да му подариш.Ако играча няма отворена статуя за манго и ти няма да го виждаш в менюто за да можеш да му го подариш.
     
  18. mirandas

    mirandas Подрастващ автор

    Четох...писах...и накрая може и да сбъркам нещо...
    Търся щъркел,вранарник обикн.,работилница за лепило-заменям за гълъбарник,вранарник жълт,пещера за вълци,кокошарник за петли
    Търся японска мушмула,обик.мушмула,трънка,бъз,медно дърво,карамбола,тамаранд,лимон седра-за млечно дърво,яйчно,телено,японска вишна,лимонено дърво....извинявам се ако съм написала нещо забранено
     
  19. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Търся кестеново човече. Знам, че е почти мисия невъзможна, но който е с повече ферми и може да помогне ще съм благодарна. Ще се реванширам с каквото мога.
     
  20. patetoilieva_9

    patetoilieva_9 Стажант

    От мен имаш седра, бъз и работилница за лепило
    :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.