Подарък за приятел

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от sabchooo на 1.12.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Един оптимист, както ме нарекоха преди време му щукна нова идея.:D:D:DНадявам се да я харесате!Та значи Биг - Пойнт не искат да ни пуснат подаръците и реших да направя това предложение - нека през декември всеки от нас да може да подарява по един подарък на ден на някой свой добър приятел в играта (дърво ,обор или нещичко за градините).:p:pxD:p:pСигурен съм , че даже и предложение на горе няма да се отправи ,но все пак.....:p:p:p!!!
     
    qaqaqa574, qaqaqa474, qaqaqa374 и 20 други харесват това.
  2. ТИН

    ТИН Обитател

    Добра идея!Дано да я приемат,ама надали:D
     
    qaqaqa674 и sabchooo харесват това.
  3. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    ха, добра идея, но едвали някой ще я отрази. Много ме съмнява да се позволи едномесечен ПиТ, пък и само с един подарък на ден. Но все пак си прав, да погледнем оптимистично
     
    qaqaqa674 и sabchooo харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ако искаш идеята ти да иде нагоре, пиши на английски и направо до Варун. Човека си е написал в " писмото на продуцента" , че редовно кръстосва форумите , ама превода му куца ,та затова пиши на английски и идеята пристига с бързата поща !
     
    mell харесва това.
  5. mell

    mell Редовен

    ДА! Идеята е идеална. Според мен трябва да се напише директно до г-н Варун .
     
  6. sisylota

    sisylota Прохождащ

    И аз ви подкрепям...От много време се надявам да пуснат нещо такова :music::music::p