Повече аки от оборите

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от KARAKONJO на 14.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Дипада ли Ви идеята?

  1. Да

    13 глас/а
    65.0%
  2. не

    2 глас/а
    10.0%
  3. Пфу смърди

    5 глас/а
    25.0%
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Гледах занаятите, Забелязвам, че спа мениджъра на 1 ниво си има само 1 рецепта за червено боле. Не е ли време да се помисли за рецепта за оранжево, зелено или канелено боле.
    Послендото може да дава на 10 или 12 часа + 1 брой повече тор (акита) при обиране на оборите.
     
    Последна редакция: 15.5.17
    -helixme4o- и milkoga1 харесват това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xD Ти не можа ли нещо по немиризливо да измислиш.То акита вече от доста места идват,ама хранилището все пак е с определен капацитет.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Може ама те са капка в морето. А понякога бройката аки която имаш може да се окаже решаваща за спечелването на реда и приключването на куеста.
    Като нещете аки може някое боле което да увеличава бройката на торовете от секвоите. Ама тогава тея дето си нямат и 1 секрвоя на кръст ще бъдат ощетени.
     
  4. .r.r.r.r.r.r

    .r.r.r.r.r.r Прохождащ

    Аз бих искала да дам едно предложение при играта и подаръците които се подаряват сега например на кученцата, комбаините не мможе ли да се дават в купончета ами например изпада ми комбайн за 1 час ами какво да го правя той веднага за почва броенето точно когато не ми е нужен комбаин полето ми е обрано дърветата също просто. не е удачно, преди година имаше така кобайните падаха като купони
     
    StefanN и .water. харесват това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    можеш да оформиш идеята си, но в нова тема, тази е с различно предложение. Например наградите от евентите да се дават само във вид на купони, само за този евент вече не може да се направи нищо, но като цяло, по принцип за всички временни евенти би могло да се отправи подобно предложение.
     
    StefanN, pepa551, tani1980 и 2 други харесват това.