Плащане по банков път

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Az2 на 28.9.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. koteto9

    koteto9 Старейшина

    да ама не ме допуска до плащане това е праблема

    и не е само от моя компи на др сам пробвал
     
    Последно редактирано от модератора: 8.3.17
  2. zdravka22

    zdravka22 Прохождащ

    Хелп, опитвам се да пазарувам помощна техника с кредитната си карта, но получавам съобщение, че е в черен списък. Пиша на съпорт - кредитната ми институция ме била блокирала, ама не е - проверих, и как подяволите да обясня това на съпорта - които нямат една форма за поддържане на диалог с потребителите, а само ограничени падащи менюта... за да ме изкарат от черния си списък...
    ID: 17754196
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за съжаление само от Съпорт могат да ти помогнат. Опиши проблема, ако можеш направи и приложи снимки на това, което ти показва. Важно е да избереш "проблем с плащанията", когато им пишеш, иначе рискуваш да загубиш време, изпращайки писмото при друг екип.
     
  4. st.kremena

    st.kremena Стажант

    Да, всичко това е направено, но няма как да опиша проблема и да докажа , че такъв не съществува - защото опциите, които ми предлага съпорт-а са едни и същи падащи менюта :)
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Имаш опция за черен списък, както и да прикачиш файл. Освен това когато ти отговорят, би трябвало да имаш и опция да им върнеш имейл в които вече свободно да опишеш проблема.
     
  6. st.kremena

    st.kremena Стажант

    Всъщност не мога да им върна имейл, в който свободно да опиша проблема - мога само да прикача снимка - освен там да опиша проблема, а те ако четат - да прочетат , ако не, да се приключва с тая мъка.
    Благодаря за бързата реакция и помощ
     
  7. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Здравейте, отново искам да повдигна въпроса с проблема в банката ми, накратко - български играч съм но от февруари месец играя под флага на швейцария обърнах се за помощ към съпорта както ме посъветвахте тук, но те поискаха от мен копия от лични данни (които аз не бих доставила) и така нещата и до ден днешен са си същите(банката ми е със швейцарска валута и знаме). Та питането ми следното защо са им нужни личните ми данни след като те много добре знаят, че съм български играч след като на последния евент аз се класирах в топ 200 точно като такава-българка. Толкова ли е трудно да поправят грешката си с банката ми след като в системата им акаунта ми фигурира като български играч? Затова реших да се обърна към вас тук отново за помощ с надеждата вие да ми помогнете нещата да се оправят...
    http://www.img-share.eu/f/images/357/top-200GXsbILV_sredna.png
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    За съжаление пак ще ти кажа същото. Ние тук не можем да направим нищо. Хората които се занимават с това, са към БП и си имат своите изисквания, без тях нищо няма да направят.
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Класира се като играч, ползващ играта на български език. (Разделението е според този критерий, не фактическа локация.)
     
  10. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Сканираш личната картата, в Paint или друга програма заличаваш всички лични данни, оставяш имената не заличени и пращаш. Ако проблема е в 3 имена, това вече е проблем. По принцип не искат егн-а и номера на лични данни, както и градове, улици.
    [​IMG]
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    За смяна на знаме е достатъчно да пратите сканирана адресна регистрация, за доказване на постоянния адрес. Това се изисква заради различните цени на пакетите в различните държави.
     
    mushnuk и joujoujouj харесват това.
  12. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    На няколко пъти ми се е налагало в Интернет да се удостоверявам и представяйки картата по този начин се е приемало, когато съвпадат имената, че аз съм собственик на даден акаунт.
    Най-весело беше във Фейсбука, два пъти бота се стресира от моята снимка и накрая жив оператор се съгласи, че аз съм собственика.
     
  13. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Благодаря за отговора и съветите ви.
     
    joujoujouj харесва това.
  14. koteto9

    koteto9 Старейшина

    +оправиха ли проблема ти ? при нен все още не
     
    Последна редакция: 3.6.17
  15. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    амиии не и мисля че няма и да ни го оправят
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.