Плащане по банков път

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Az2 на 28.9.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Получено е запитваме, очаквай да се свържат на имейла с теб, най-вероятно ще искат допълнително информация.
     
  2. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Здравейте отново, получих отговор на запитването си в който ме молят да предоставя лична информация (копие от лична карта и официален документ, който се получава от общината по местоживеене) в противен случай за съжаление нямало как да ми се помогне. Е съжалявам много, но това няма как да стане за да се реши проблем за който аз нямам никаква вина.
     
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Колегите най-вероятно имат свой съображения, за да изискват подобна информация, случва се на доста места, за добро или лошо не мога да кажа. За съжаление ние не можем да направим нищо тук, нямаме достъп до подобна информация и промени. Единствено те могат да го направят.
     
  4. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Да благодаря за отделеното време сигурна съм че има и други начини да се разбере от коя държава играя дори мога да изпратя потвърждение на имейл какво плащане съм направила където ясно се вижда валутата, но лична информация това е прекалено. Що се отнася до покупките ми с реални пари - е аз бях до тук. Благодаря още веднъж...лека вечер.
     
  5. -стефи-

    -стефи- Прохождащ

    нямам и дебитна карта защото още не съм пораснала за такива неща
     
  6. Az2

    Az2 Напреднал

    Отново няма плащане по банков път! Да ни откажат от играта ли искат?! :( Някой да има някаква информация?
     
    ..koni.. харесва това.
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    ОТ 2 МЕСЕЦА НЕМОГА ДА ПЛАЩАМ С ДЕБИТНА КАРТА
    И ОНИЯ ОТ СЪПОРТА МИ ПИШАТ НЕВЕРОЯТНИ ГЛУПОСТИ НО НИШО КОНКРЕТНО МИ ПО ДОБРЕ ДЕ МАХАТ КАТО НЕМОЖЕ ДА ОТСРАНЯВАТ НА ХОРАТА ПРОБЛРНИТЕ ДА ДОВРДАТ ХАОРА КОИТО МОГАТ ДА ПОМАГАТ А НЕ САМО ДА ПИШАТ НЕБИВАЛИЦИ МЕКО КАЗАНО
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Опцията е премахната за всички игри на БП в България. За сега нямаме информация дали и кога ще бъде възобновена.
    Ония от съпорта около 50 пъти ти обясниха, че проблема е предаден на колегите занимаващи се с плащанията в Германия и че тук не можем да направим друго. Има си хора в БП които се занимават с това и имат достъп до такава информация. Ние определено нямаме от съображения за сигурност. Кога ще решат проблема също не зависи от нас!
    За последен път те моля да спреш да ни крещиш!
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен


    имам същия проблем и се сблъсках със същото прискенджване от страна на съпорт та и теб да питам
    тц........... за какво ни е този съпорт като ни гази законите, а и в този случай бп е виновен, не съм предоставяла данни да ме прави нито англичанка, нито германка просто искам да върне акаунта там де съм го регнала8)е ама, по айпи на цедите при киното пък да си оправите бакиите ва няма8)нали и игровите данни са при вас-.-щом за филмите ме виждате от къде играя ще ме видите и тук8)
     
    Луд_Фен и ..koni.. харесват това.
  10. koteto9

    koteto9 Старейшина

     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Не мога да кажа защо са решили да искат подобна информация, най-вероятно имат своите основания. Случвало ми се е от други сайтове да ми искат освен лична карта и снимана картата с която съм плащала и платени сметки за ток, така че не е единично явление поне за мен. В киното няма с какво да злоупотребиш, но при запазени данни за плащане, ако акаунта е откраднат могат да се направят поразии.
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    кое не разбра от игрови данниo_Oи между другото нищо не съм купувала , няма плащане или откраднат акаунтo_O
     
    Луд_Фен и ..koni.. харесват това.
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Какво общо имат игровите данни със знамето на банката o_O В момента заради него не можеш да плащаш, ако бъде променено и в акаунта има запазена карта ще може да се плаща нормално, т.е ако акаунта е откраднат и му се смени знамето без каквито и да е документи може да има вреди.
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:например местоположение, държава, област и тн ........егн адрес мъ:p
    аз пиша няма плащане, туй и ти можеш да го видиш
     
    Последна редакция: 28.2.17
    Луд_Фен и ..koni.. харесват това.
  15. maik94.

    maik94. Прохождащ

    няма и да има скоро това е пълна ПОДИГРАВКА с хората
     
    ..koni.. харесва това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Единственото което мога да видя е дали последния вход е от БГ и то по-скоро от ип, което уж е позиционирано там. Дали преди това е влизано от друго място не мога. Плащанията също са доста орязани при нас и за ограничено време, дали пък има запазени данни изобщо не мога да проверя.
    Пак казва, това са безсмислени спорове, щом от немско искат някаква информация, няма да си мръднат пръста без нея, та ако ще ние с теб да си потрошим клавиатурите от писане.
    Кой прав, кой крив, няма да съдя, щом това искат си имат техните основания, все пак си имат цял правен отдел дето да се занимава с това, не е като да я пратиш на мен :)
    Но си е твое лично право да им откажеш, всеки сам решава за себе си.
     
    mushnuk харесва това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не е сигурно, но вие си спете спокойно няма проблем:)питайте киното мъ то знаеxD
     
    Последна редакция: 28.2.17
    Луд_Фен и ..koni.. харесват това.
  18. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    и така вече ви запознах с моя проблем за за който съпорта искаше копие от личната ми карта и адресна регистрация от общината където живея за да решат проблема ми, е моето питане е как по точно ще докажа с личните си данни че това е моята игра след като те нямат база за сравнение за какво точно са им те ???
     
    ..koni.. и sm0uk3r71 харесват това.
  19. koteto9

    koteto9 Старейшина

    а от каде може да се вземе тозиКОД
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На самата карта се намира. Отпред виждаш номера на картата, а на гърба й - кода.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.