Плащане по банков път

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Az2 на 28.9.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Az2

    Az2 Напреднал

    Извинете, колко време след плащане по банков път мога да очаквам да ми бъде начислен комбайн за един месец? Сумата бе преведена днес около 14.00 часа.
    Благодаря предварително.
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе, влизам аз в събитието за закупуване на техника и кво да видя депеш за грешка и станах англичанкаxDнаправо бп ма направи имигрантxDта моля върнете ма в родината:pид 3688714
    http://prikachi.com/images.php?images/826/8923826H.jpg
     
    Луд_Фен харесва това.
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Трява да се обърнеш към съпорт, от тук не можем.
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    До 3 дни, най-вероятно към края на втория.
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :cry:колко пъти да ти казвам, че не мога да й вляза в мейла:cry:да ма имигрират могат да ма оправите не може:cry:
    ко стана сега станах англичанка лиxDей аман от бъгове8)
     
    Последна редакция: 29.9.16
    Луд_Фен харесва това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ко стана сега телепортирахте ма без да ма питате, сега кога ще ма приберете8)ич не мъ пращайте на съпорт, щото и да пиша няма как да ва прочета, ам са задействайте там по нива и ма приберете у нашенско и без друго там сте пак вие -.-
     
    Луд_Фен харесва това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Луд_Фен харесва това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Имаше проблем преди дни и ако са извършвани транзакции през това време, те все още са налице.
    Ще предам ИД-то за оправяне, надявам се да стане бързо.

    П.П. На съпорт можеш да пишеш от друг имейл като си предоставиш ИД и ника на акаунта. Не е задължително да е от самия имейл акаунта.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    нищо не съм купувала:)ко да правя у съпорта то кът гледам както е тръгнало все там трябва да стояxD
     
    Луд_Фен харесва това.
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    има въпроси и проблеми, за които трябва да има архив. На теб може да ти се вижда излишно и безмислено, но всъщност не е така.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    от както е регнат акаунта през 2010 има пуснат само 1 смс и то в 2010 или 2011 питай албена тя го пуснаxD
     
    Луд_Фен харесва това.
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не съм и вярвала че си купувала някакви пакети xD
    Предала съм написаното по горе ИД за поправка.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDдан отварям нова темаа ама и новините са с нактивен бутон от преди малко:cry:xD
     
    Луд_Фен харесва това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    на кой акаунт и кой бутон точно?
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Луд_Фен харесва това.
  16. st.kremena

    st.kremena Стажант

    Привет, опитвавм се да купя малко храница за селекцията, но не мога да регистрирам картата си, защото ми дава грешка - имало проблем с прехвърлянето на данните - а аз дори не съм започнала да въвеждам такива :) та, опитах да пиша на съпорт, но греда - там няма поле , в което да опиша какъв точно ми е проблема, за сметка на това ми поискаха последните няколко цифри от кредитната карта - която не е регистрирана и няма никаква работа да им свъши - та... разбирате абсурда, моля помогнете
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Логни се наново в играта и опитай пак, или с друг браузър. При мен се случва (ползвам модзила) при опит за закупуване браузърът нещо да не хареса, да ме изхвърли от фермата, но при следващ опит се получава.
     
  18. zdravka80

    zdravka80 Стажант

    Здравейте, аз имам същия проблем и влизах и с Интернет експлорър и с Хром, само с Модзила не съм пробвала - но не става и не мога да направя плащане. Помощ :)
     
  19. st.kremena

    st.kremena Стажант

    С модзила не пробвах, Хром не ще, успях с Експлоръра - много тъпо :(
     
  20. zdravka80

    zdravka80 Стажант

    Не , не работи при мен :( хм ... сега проработи , благодаря
     
    Последна редакция: 8.10.16
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.