Питане относно банката

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Doremi на 13.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Не знам къде да попитам, но не ми ясно какво означават едни неща в банката. За първи път ги виждам.
    1. http://store.picbg.net/pubpic/4D/53/32b13a700c014d53.jpg
    Въпросът е какво се купува?
    2. http://store.picbg.net/pubpic/D4/12/7e7dc7bd01add412.jpg
    Какво означава:
    Опция А
    Опция В
    Опция С
    Опция С

    При Клиент и Унити е едно и също. Прилича на обир.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    По-скоро е все още в работен етап и нефункциониращо.
    Там, където са опциите в момента, преди излизаше примерно Плащане с кредитна карта и т.н.
    От скалата се избираше количеството лг, които можеш да закупиш.
    Всъщност можеше да се купуват лг от този прозорец, за който питаш, или през синьото плюсче при сандъчето с лг горе вдясно. На едното място предлагаше пакети, на второто - с плъзгача се избираше количеството лг.
     
    Последна редакция: 13.1.21
    Doremi харесва това.
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Казваш "можеше" - сега не може ли да си купиш малко на брой ЛГ, без пакет, примерно ако не достигат за нещо? И колко най-малко може, ако може? Но при мен няма лента за определяне на броя...
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не разполагаме с информация кога ще оправят този начин на пазаруване на лг.
    А казах "можеше" имайки предвид как беше с флаша.
    Относно колко най-малко - цъкваш на синьото плюсче в горния десен ъгъл и виждаш предложенията. Понастоящем това е единственият вариант.
    И не си спомням преди с плъзгача колко беше минималната сума за играчите с българско знаме в банката, дали 40 лг или по малко.
     
    Doremi харесва това.
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Благодаря ти. Мислех си, че при мен е грешката, че намирам как става, но вече разбрах, че засега има един начин и това е от бутона Към магазина (плюсче никъде нямам, това е, което се вижда при мен, както е на снимките), после към фиксираните бройки.
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
    А ето и къде е въпросното плюсче:
    [​IMG]
     
    Doremi харесва това.
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    значи другото дясно;)
     
    kakata13 и mushnu4ka харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.