Печено еленско...

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от The.Farm на 21.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Гениално, как не съм се сетил аз по-рано за това... за да го предложа. Ами да, това е просто гениално... Явно ще дублират всички обори които имаме досега. Добър избор да започнете от елените... Колко емблематично, един от първите загадъчни... да-а. Само една малка забележка да направя, ако позволите, нали може!? За да не се получи объркване предлагам да се вземе следното решение относно новите дублиращи обори. Та така, новите да бъдат с "представка" "ДИВИТЕ", а старите ще са, разбира се... "ПИТОМНИТЕ". Колко практично, нали... Виждам новия обор се казва "нефрит", колко красиво нефрита е сила и здравина, по здраво и от стоманата, каква символика...

    ИзвИните, разчувствах се, плача седнал на люлеещия се стол от моята веранда съзерцавайки залеза над моето обширно ранчо, и... И усещам как думите не ми стигат да изкажа как тържествено се чувствам в тоз' величав момент от историята на таз велика страна, оп-с... исках да кажа игра... но ще го кажа независимо какво ще ми коства...

    О, нефрит, О колко нефелен напън сътворихте, искам да ви съблека голи като Церсей от "Игра на тронове" (щот съм Великия Врабец, ми да... що да не... да бъда за малко който си поискам в тази бурлеска наречена... "Игра на ферми"), та докъде стигнах... Ааа... да, да Ви подкарам голи като Церсей с един бич в ръка, да ви изплющявам от време на време с бичъ, а отстрани наредени всички ваши играчи и пионки да Ви крещат злобно "Shame, shame, shame-e...". На мама златните идиотчета. Как, как... не Ви е срам бе. Ами има чакал, белка, златка, зубър, муфлони (каквито явно сте), примерно от представителите на типично европейските бозайници. И от птиците... фазани, ястреби, лешояди... с лешояди такива. Какво да кажа, ПЕЧЕНО ЕЛЕНСКО.
     
    Последна редакция: 21.7.16
    -dd76-, mite63, kismit и 10 други харесват това.
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDче то толкуз дървя и обори, че вече не знаят ко пускатxD
     
    lu4o, Doremi и The.Farm харесват това.
  3. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Оказва се, че досега сме отглеждали сръндаци, а новото е вече истински благороден елен, и не ми клинчете, така е по дяволите. Вижте оборите и ще се убедите, особено ако има познавачи ловци сред нас. Да не ми представите сега тоз' "нов" елен за лопатар или карибу, ши ви изплющя тогаз
     
    lu4o, лудакрава1 и aylakz харесват това.
  4. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG] [​IMG]
    А това са първите елени, мисля от 2011 г., от загадъчен обор. После им промениха визията, но моя си остана със старата, понеже беше от награда и до скоро го виждах, а сега е изчезнал от менюто. Никога не съм го разменяла или подарявала на пит, той ми е сантимент. В менюто имах два вида елени. Ноо... явно са си го взели. Поне имам снимка за спомен.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Сега на практика ще дойде третият вид елени. :):):p Може да са хибриди някакви, да дават специални животни, с магически способности.
    пп
    От този сайт: prikachi.com не се виждат снимките.
     
    Последна редакция: 21.7.16
    BUTTERFLAYS, лудакрава1 и yanina494949 харесват това.
  5. .water.

    .water. Обсебен

    ГМО-Генномодефициран обор.
     
    Doremi харесва това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    На мен както винаги ми се загуби нещо;) Ако не искаме да пасем новите елени, може ли да си останем със старите или те задължително хващат гората;)
     
    lu4o харесва това.
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Чета и невярвам на очите си. Тази игра от една година не се промени в положителна посока.Преди когато дигнеш ниво
    има или ново дърво,животно,растение,което да е към някой постоянен куест и така имаш стимул. Сега всичко е на случаен
    принцип< касичка>8)xD.Хора събудете си въображението <има ли някой?????>>:(:mad:
     
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    нямаxD
     
  9. jasi78

    jasi78 Стажант

    Дори и компа превъртя. И така; мисля си дали не съм станала мазохистка покрай тези безумия -.-:D
     
    [[Fermerkaa]] и .water. харесват това.
  10. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Направо ГМЕ III-генномодифициран елен трето поколение. :p
    Може да е като вица:
    Две години дядо разпръскваше ГМО химикали за колорадски бръмбар. На третата година, самият бръмбар започна да помага на дядо с прибирането на картофите.
    Може този да е самообслужващ се елен.:p
     
    [[Fermerkaa]], sm0uk3r71, lu4o и 3 други харесват това.
  11. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Хора, може просто от играта да имат селекция на обори и сега се е пръкнал новия елен. А аз как да обясня на Лъчо, че Този Елен не е като Онзи Елен и изобщо що за странен животински вид са елените. Ама нейсе, преборих се с мушмула и мушмули, та да знае какво продава на пазара, че нещо ги беше напускал много на прИмоция едните ... Имам насаден "Нефрит", след час и половина ще знам дали ще отварям тълковния речник на "елен" ...

    Ммммммдаааааааа, жълта Сова ... хюх, размина ми се с елените ... финито със Нефрит-а.
     
    Последна редакция: 22.7.16
    .water., mushnuk, pigi102 и още 1 човек харесват това.
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Имаше и едни дето ги селектираме на временно събитие...[​IMG][​IMG]
     
    Последна редакция: 23.7.16
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    От тук ще се виждат снимките : http://www.img-share.eu/
    А от тук не се виждат снимките: http://prikachi.com/
    Много се мъчих с втория сайт и не успях, дори после не можах да изтрия остатъците от въвеждането.