Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Направо ме отказа да се надявам понеxD, едно лого ми трябва на мен, нооооооо от доста време не съм го виждала бяло ли е, черно ли е:mad:.
     
    jasi781970 харесва това.
  2. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Надявах се на пит да ги пуснат защото имам по 2:D;) само лого-пого ми липсва:(
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като гледам музикалните кутии от кога са и още не са пуснати:mad:, и с цветята и плашилата ще стане така:mad::mad::mad:, накрая ще измислят начин да се купуват с реални паричкиииииии.
     
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    [​IMG]

    И аз ги имам набучени някой по 5 дори, ама това не променя факта, че ми липсва пиратското. Кофти.
     
  5. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ха, пиратски имам 6, ама виж, скачащо ни едно! И с цветята стана така - от всички по 10, лупина - ни една.
     
  6. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    От известно време се чудя от къде мога да си намеря пиратско и пого плашило.
    Другите плашила ги взех от колелото, но след като не мернах пирата и пого плашилото там ни веднъж (проверявам супер често)
    реших, че може би се взимат от някъде другаде. Та да попитам - от къде?
    А пък цветя не съм видял ни едно. И те ли са на колелото или?

    Предполагам са на колелото, но се крият, което не е хубаво.
    То нали казват надеждата умира последна, ама май тука вече чувам последния и стон.
    Или твърде рано съм се запритеснявал? Да изчакам година-две и тогава да попитам пак? :)
    Няма лошо да е трудно да се съберат всичките, но поне да знаем ще може ли да ги съберем или не - там някъде ли са или не.
    Да се драсне един два реда в алгоритъма - да ни ги покаже поне по веднъж да ги видим, да завъртим, да изпъшкаме недоволно след като не ги уцелим и да продължим да чакаме и да се надяваме за по-добър късмет следващия път.
     
    маринката74 и .water. харесват това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Падна ми се птича пагода и страховито плашило. Остава само плашилото магьосник и реда е готов! Ура за мен. Аз имам 1 излишно пого плашило, давам го за мага.
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Само да ги пуснат, но надали ще се наканят.
     
  9. .water.

    .water. Обсебен

    Те да ги пуснат Караконжо ще ти подаря един маг повече от 10 събрах.
     
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз само от погото имам 3. От другите по 1,
     
  11. pepa551

    pepa551 Анализатор

    На моето колело никога не са се появявали пират и пого:( От другите 2,3,4-страховито днес>:(Много очеваден;)
    " случаен принцип":mad:
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен са се падали за падане, ама не ми нацелват на стрелката. Същото и с цветята. Едва едно лаленце. Другите - нито едно.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    **kukundrela** и Луд_Фен харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Издухах всички грижливо натрупани парти-врътки, над 30 бяха.
    Но все пак с последната успях да нацеля :music:Морския фар:music:.
    Иначе - доста мими тор, дървесна тор, малко супер-храна, но и :mad:жълто производство на яйца, жълта мандра:mad:. Поне влакче да пуснат, тогава не бих им се мръщила.
     
    .water. и pigi102 харесват това.
  15. metallica72

    metallica72 Прохождащ

    здравейте трябват ми стъкленици благодаря предварително:))
     
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    аз поне поредицата на парти билет-2- вече ми е на облаците с това мога да се похваля
     
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Морския фар нещо много рядко го пускат на колелото - направих над 20 врътки и едва тогава се появи, но не се падна, естествено. След това направих още десетина-петнайсет и пак никакъв го няма. Сега ще го дебна - когато се появи, тогава ще въртя. Хай да видим кой е по-инат. 8)Останаха ми около 80, ама събирани от тук-от там.... пари няма да им давам....8).
     
    маринката74, .water. и mushnuk харесват това.
  18. .water.

    .water. Обсебен

    Около 50 билетчета имах най-сетне ударих птичата къщурка и фара е останаха 7–8 за последната .Много често даваше фара даже в поредни врътки.Няколко селекции 2–3 купончета най се зарадвах няколко попадения по 10 суперхраница и малко глупостиxD.
     
    маринката74 и mushnuk харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 50 -60 завъртания спечелих фара и птичата къщурка,птичата къщурка е спечели два пъти един след друг:)
    Чакам последната плажна къщурка;)
     
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Вчера на първото влизане в играта, на първата врътка и ... хоп! Хванах морския фар! ;)
     
    mushnuk и .water. харесват това.