Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Честно да си кажа, въртя колелото, когато има лого плашило, не че ми се пада, но опитвам, омръзна ми от мандри и всякакви глупави награди:mad::mad::mad:.
    Хора, млякото отдавна го берем от дърветата, махнете ненужните неща най-накрая:mad:.
     
    didaberk1 харесва това.
  2. -DJUL-

    -DJUL- Стажант

    Здравейте, искам да попитам за плашилото пират стана вече повече от месец не го виждам на колелото като награда някой да знае нещо ? другите се появяват
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  4. -DJUL-

    -DJUL- Стажант

    не намерих ни инфо за моето питане , може да съм пропуснал нещо
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    При въвеждането на нов предмет от колекция на колелото, най-стария излиза от възможните награди.
     
  6. -DJUL-

    -DJUL- Стажант

    по тази логика трябва да е пого плашилото а не пирата , пого-то го има все още
     
  7. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  8. -DJUL-

    -DJUL- Стажант

    ок, моя е грешката тогава
     
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много билети завъртях, но уви, къщичка да хвана не успях.
     
  10. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    Еха,уцелих я след петото завъртане.
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Току-що и аз се сдобих с :music:птичата къщурка:music:.
    Реших да надникна какво ми предлага днес колелото и тя там, парти врътки нямах, но прежалих 8 лг и я нацелих. А онзи ден като беше акцията и уж по-големия шанс - късмет цък, въртях над 50 пъти, много пъти я имаше, ама уцелване йок. Че и затова нямах парти врътки. Ама все пак :music::music::music:.
     
    desi232 и BUTTERFLAYS харесват това.
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз също се сдобих с новата къщичка за птици от втория опит. Досега с всички - пеещи цветя, птичи къщички и плашила съм се обзавела лесно без много чакане, единствено пого плашилото ми бяга и така и не ми се падна.
     
    desi232 харесва това.
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Тц, тц, тц, тц...много скъпо ти се е вързала! :eek: Тия каймета за нищо ги нямаш! o_O:p

    Рецептата вече я знаеш! ;)

    В интерес на истината, май съм по-късметлива и от теб (в това отношение). Чат-пат се изкушавам да вложа ЛГ в някое и друго стръкче, или обор, но...в символично количество, то зат'ва сигурно и резултатите са символични :oops: Иначе съм фен на домашните любимци (на разумни цени) и на помощната техника :)
     
    desi232 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  14. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    За рожденият ден ми подариха синята лагуна - тя ми е любимата любимка, то е ясно защо...:) На времето вложих реални пари за парти билети и стръкове / напълних цялото основно поле/ заради Лалогулденовото дърво, но така и не ми се падна ковчежето със златото, затова сега се радвам на синята лагуна, от нея са ми половината спечелени големи парти награди даже и последната птича къщичка.
     
    desi232 харесва това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    явно и аз съм от късметлиите ,защото имам всички цветя,плашила и първите два замъка за птици :) :p за третия ще чакам да се появи на колелото,събрала съм си доста парти врътки :p
     
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Еееех, синята лагуна! Соленичка е за мен! Те с това дръвче малцина щастливци се сдобиха (и аз не съм от тях)! Казват, че намало голяма полза...само по 1 лало на ден, ама капка по капка - вир става :) Та аз се радвам на мората, която успях да докопам с последния влак от панаира и на двата броя драковци, единия от които е спомен от послушните ми "пиленца" :inlove: И разбира се - на ятото сови и гарвани :D
     
  17. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Чакай, че забравих да ти кажа - те вече са три: замък, пагода и къщурка :p
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    замък и порода ги имам,само къщурката все още не,но има време


    П.П е вече и нея имам от втория опит :D:p
     
    Последна редакция: 4.7.16
  19. riomde

    riomde Активен автор

    Имам един въпрос: остана ми само пиратското плашило, за да отворя реда, но отдавна не се е явяло на колелото, означава ли, че няма да активирам реда никога???
     
    The.Farm харесва това.
  20. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Най вероятно почти това означава, а почти тука значи "докато прудЮценчетата не благоволят да пуснат плашилата както цветята на невероятно ниската цена от 200-300 шмулдена за плашило".

    Насам, насам народее, не бой се ти,
    кредитна карта изпразни,
    плашило си купиии...
     
    Последна редакция: 1.8.16
    .water. и лудакрава1 харесват това.