Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    О, то и аз не купувам билети - всичките ми билети са награди от временните събития в играта и от куестовете в Читалището, но това е неприятно, че вместо да пускат цветята на Колелото тъй като са за последно в играта ми слагат плашилата от които вече нямам нужда. От цялото събитие ми се появи само един път Веселата лилия, като супер награда и за съжаление не ми се падна. :( А сега когато събитието е приключило просто мога да забравя за тези цветя, респективно и за реда - освен ако не решат отново да ги пуснат в наградния фонд на Колелото в близкото бъдеще.
     
    milkoga1 харесва това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абе те ще пуснат,ама колко ще искат е въпроса???
     
    **kukundrela**, lion8080, georgiev и още 1 човек харесват това.
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ами тя [[Fermerkaa]] право казва, че ако ги пуснат, то ще ги пуснат като цяла редица, а не поотделно. А една такава редичка не ми се вярва да я пуснат за 100 ЛГ и при всички случаи сумата ще е от порядъка на 250-300 ЛГ (ако не и повече).
     
    milkoga1 харесва това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    [​IMG]

    Уж цветя нямаше да има???Или всичко беше повод да се налеят едни пари...
     
    **kukundrela**, lion8080, georgiev и 4 други харесват това.
  5. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    Най-накрая ми се падна скачащото плашило! Продължавам да въртя това колело. А дано ги събера и останалите плашила.:D За сега от 10 билета само една свястна награда...
     
    [[Fermerkaa]] и milkoga1 харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Според мен в понеделник след като въведат Птичия замък ще махнат китките от колелото. Ще стане ясно.
     
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    **kukundrela**, lion8080 и georgiev харесват това.
  8. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Я ги махнат я не, може да ги направят като загадъчните обори и дървета уж спират нещо, а то само от него ти се пада, защото били от старите - та така и с парти билетите правиш някакъв евент в читалището и печелиш парти билети ама от старите и хоп китките са появяват;)
    п.п. А след шест месеца ще пуснат и ретро парти билети на разпродажбаxD
     
    -helixme4o- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Може би след време, ще ги разрешат на ПиТ.
     
    tani1980 харесва това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Да се надяваме.
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Току-що нацелих Птичия замък.
    Но докато го докопам се сдобих и с някое плашило, днес ги имаше в изобилие на колелото. Е. то е ясно, че не ме пропуснаха както и някакво произвдство, така и пъстрият букет, но и супер-храна имаше, даже и купонче 12 ч.
    Като цяло доволна съм от издуханите врътки.
    Късмет, фермерчета!

    П.П. Китки не видях да има.
     
    desi232 харесва това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    и аз уцелих птичия замък,а от плашилата ми остава само едно
     
    Eli1200 харесва това.
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    Най - накрая днес ми се падна пого - плашилото и запълних целият ред, но пустите му китки така си и останаха незапълнени.
     
    [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :eek: :D Не мога да повярвам - днеска ми се падна Птичата пагода! :D
    :D А преди няколко дена ми се падна и Замъка! :D :inlove:

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    [[Fermerkaa]] и -niksan- харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    щраус цвета,4740 тр то, 8 сп тор,каталпа XXL,25.000Мп,4 др тор,1 шраусарник производство, 8 супер храна и 1 купон за 12 часа, а всички тези неща са се падали когато съм вартял и за награда е имало плашило замък или пагода.
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]
    :music:За пръв път ми се случва :music:
     
    Мариана07, milena7004, BUTTERFLAYS и 4 други харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Откакто пуснаха реда се мъча с това лого плашило:mad: и още не съм го хваналаxD.
    Да ти е честитооооооооо!
     
    tani1980 харесва това.
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Пого аз имам излишно ама не може да се дарява. На мен ми трябва зареждащо цвете & диско роза, а от
    плашилата - страшно и магьосник .
     
  19. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Чакам с нетърпение да се разрешат за размяна, но се съмнявам дали ще стане някога, май като музикалните кутии ще си останат празни редовете:mad:.
     
  20. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :D :D :D Днеска явно за празника раздават подаръци на корем! :) :D :inlove:

    [​IMG]
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.