Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Следващата поредица предмети на колелото може и ще са някакви птиченца.
    От страховитите куести си спечелих 14 врътки и си ги пазя за тях евентуално, надявам се да не се изкуша да ги извъртя ей тъй.
    И честито на всички късметлии!
     
    Мариана07 харесва това.
  2. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Благодаря Ели! :) Пожелавам и на всички останали успех и да напълнят и двете редички! :D

    Не си карък. :) И при мен доста дълго време не ми се падаха, нито цветя, нито плашила, а сега едната редичка е готова. :)
    Пожелавам ти успех! :)
     
    kosdas харесва това.
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    всички цветя ги имам по 3 без веселата лилия и не се пада и неще а от плашилата как па едно за цвят поне не се свъртя
     
  4. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    И при мен Веселата лилия е трудна за хващане, както и Пеещото лале, а от другите имам: по 3 бр. само диско розата, останалите са ми по 1 бройка. :)
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Направо невероятно! Не че е жизнено важно, но успях да хвана и последното плашило. :)
    След като наскоро уцелих и последното за мен цвете, предполагам че по закона за всемирната подлост на следващия ПИТ ще бъдат разрешени цветята и плашилата. xD
     
    -helixme4o- и Мариана07 харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Честито ти, но не ми се вярва (както и за секвоите) да ги разрешат. Но все пак надеждата умира последна. Бих се разделила с излишните ми цветя и плашила с удоволствие. А следващата поредица на колелото може би ще е от някакви птичета.
     
    [[Fermerkaa]] и Мариана07 харесват това.
  7. -мимито-

    -мимито- Подрастващ автор

    при мен веселата лилия не се пада и не се пада , ако ги разрешат на пит може ли , който има повече да пиши на лични
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако ги разрешат - драсни ми (никът е същия), имаш една от мен.
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен не иска и не иска да ми се падне плашилото маг. За сметка на това имам по 3 пого и по 2 скачащи (по едмо на облачетата и едно на полето)
    А иначе - ето какво се падаше:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. -мимито-

    -мимито- Подрастващ автор

    благодаря ще го имам предвид, стига да го пуснат на пит.
     
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз имам два парти билета, но от тези цветя никаква следа. :( Все ми се падат плашилата като супер награда. :sleepy:
    Да не би вече да са премахнати от играта. :oops:
     
  12. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    При мен от 31 последователни врътки, не се появи нито едно от цветята, които ми трябват. Общо 3 пъти се появиха цветя. Напълних се с плашила :(
     
  13. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Оф, три цветя и две плашила си имам всичко на всичко. :wuerg:
     
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    От това което казваш започвам да си мисля, че всичко е направено за да се купуват повече парти билети. Ама и стотинка няма да дам за такива ми ти работи от които я хвана цвете, я не. Логично бе като за последен път в Колелото на късмета - цветята да са по-често срещана награда, ама не би. :( Ако ги пуснат на ПиТ ще бъде хубаво (но не вярвам да стане), защото като гледам нямам голям шанс да спечеля някое от липсващите ми цветя. Та резултата от цялата работа е една незапълнена редичка. Дано за в бъдеще отново ги пуснат на Колелото.
     
    [[Fermerkaa]] и MARV3000 харесват това.
  15. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Абе дано да ги разрешат,че аз от началото не можех да го нацеля това лале,ама нейсе,падна ми се най-накрая.Сега има да чакам да ми се падне последното плашило.Ако ги пуснат на ПиТ-а ще имам по-голям шанс да ударя и аз катинара!
     
    [[Fermerkaa]] и MARV3000 харесват това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ако искаш да споделя моя скромен опит с врътките? Аз пари за парти билети, супер храни, кошници и т.н. не давам. Събирам парти билети от награди от куестове и ивенти и въртя колелото на всеки 8 часа (ако не забравя) само, ако това което ми трябва - плашило или цвете е наградата. И така - бавно и славно напълних и двете редици. Не знам колко е въпрос на късмет, щото със късмета съм скарана, а шанса за ... каквото и да е на БП е ясен. Така, че споко - ще изгрее слънце и на твоята улица. ;):)
     
    Мариана07, mushnuk, joujoujouj и още 1 човек харесват това.
  17. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    И моята формула е такава - събиране на билети и търпение (да се яви желаната награда) + шанс (за сполука) и...каквото БП даде xD И сега бера плодовете на...късмета :D
     
    -helixme4o- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Според мен няма да ги пуснат на пит ,след време ще ги пуснат ,както пускат небесни редове от стари събития
    ще бъде по изгодно да си го купиш в пакет от колкото ,да купуваш парти билети:)
     
    Мариана07 харесва това.
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе изгодно, изгодно колко да е изгодно?!:p
    Аз си счупих пръстите да пиша и да търся "пустата" Стачка като някой просяк, щото само този ред ми остана празен и те к'во? Пуснаха целия ред за 100 лалота! Е защо да давам 100 лалота за цял ред като само 1 цъкалка ми трябва от него. Да бяха пуснали и отделните цъкалки на разпродажба! Те и киното спряха та само по 1 филм на ден - ако имаш късмет и точки за 1 лало! (Което ми напомни да пробвам за кино :p и О, щастие неземно - спечелих 15 точки :p
    Та добре би било не само да пускат цял ред от стари събития, а и отделните цъкалки. Да си добави човек каквото му липсва.
     
    -helixme4o- и MARV3000 харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    сега като пуснат търсачката на пит по лесно ще се намери някой да ти е даде
    аз например не си правя труда да търся нещо да ли го имам за да го предложа на някой който търси
    но е гадно да го има само като ред а не като отделна цъкалка:(
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.