Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Обсебен

    Муши какво ще рече 200% аз ударих преди малко ама за 12 часа.
     
    fermer4etoo1970 и milena7004 харесват това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Зависи какво 200% си ударила - ако е като моето (и то е за 12 ч.) е за реколтата, т.е. всичко береш тройно. Но може и да е 200% повече точки опит.
    (Ако си ударила това за реколтата - огледай на полета, дървета, обори какви бройки ти показва, ще разбереш каква е файдата.)
     
  3. .water.

    .water. Обсебен

    На мрачното поле ми показва 8 бройки ехааааааа супер благодаря Муши жива и здрава да си.Дърветата по 12 бройки.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На пълнолунното по се кефя на 3-те тинести чудовища от едно оборче, а за баха куеста ще изръся СТ и растенията ще станат раз-два, без бонуса не бих харчила СТ.
     
  5. .water.

    .water. Обсебен

    Дааааа за това мислех и аз кралицата беше щедра мога да прежаля малко супер торчица.
     
  6. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Лелеее, супер! Как излови толкова пилета? xDПри мен даже не иска да се покаже на колелото :mad:
     
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Всичките са от парти врътки с изключение на едно, то е от обикновенните ... имам синята лагуна, която дава парти билет, обирам всички парти билети от читалището а точно тези ги хванах повреме на карнавала, тогава пуснаха новия предмет митичен дракон ... използвах монетите, които хванах с кошницата /а те бяха мнооого / да си купя партита от фермерския магазин и да въртя колелото ...повреме на промоция шанса се увеличава защото по-старите предмети сепоказват по често.
     
    eva-mina харесва това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Вече не смея да въртя колелото - страх ме хвана направо. Поредниата праскова XXL прескочи така нужната ми птича къщуерка и спря на праскоwата.. Ма стига вече с тея праскови, върнете рецептите, или розови обори, или гинко или златно дърво. Просто ги сложете по-нарядко. Имам 7 ъпгрейда. Някой ми беше обещал на ПиТ да ми даде основа, ама как да си поискам цели 7. Неудобно е.
     
    Последна редакция: 1.8.17
    ..koni.. харесва това.
  9. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    драсни на пит едно лично имаш 7 основи
     
    .water. харесва това.
  10. БашФермер

    БашФермер Генерал

    30 билета бяха нужни за да целна пегаса, но пък взех дота други хубави неща и ми се падна 100% плевня за 24ч
    Нещата на лунния куест вече са готови и се мелят в мелницата, но пък ще ми дойде добре да си набавя бройки от останалите растения от пълнолунието.
     
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мухаха, мистър Пинки е величайший злодей, муха... мухахаха... мухахахахаха

    [​IMG]
    Снимката нарочно я направих панорамна да се видят мангите ми и яхтите също :p
    П.п. По дяволите, пак ще трябва да я обновявам, вече са с 1 милка повече, е писна ми...
     
    Последна редакция: 16.8.17
    DILQNADELI, лудакрава1, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Фукльо ......xDxDxD
     
    ..koni.., The.Farm и [[Fermerkaa]] харесват това.
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хм, хм...а можеше и по-! Та ако и капакът на кофчежето ти не може да се затваря, без колебание ще се омъжа за теб, разбира се по.....любOФФ ;):p
     
    ..koni.., [[Fermerkaa]], .water. и 2 други харесват това.
  14. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Какво-о-о... Хироко, нима твърдиш че има и по богати от мен!? Мечовете ми, веднага-а... Късия и дългия, да.
    Ще си направя сепуко и харакири едновременно.

    Не ще го понеса някой да е повече от мен,
    Торанага Сама...
    японски бизнесмен

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 16.8.17
    лудакрава1 харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    [​IMG]
     
    mushnuk и sm0uk3r71 харесват това.
  16. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Все нямам късмет с това колело - супер тор, звездички и т.н. Най-интересното, което ми се е падало, е Митичен феникс и Митичен еднорог.
     
  17. seduction12

    seduction12 Младши експерт

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Последна редакция: 24.9.17
    marinangelov1, milena7004, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  18. katrin

    katrin Прохождащ

    Здравейте
    Къде мога да прочета за митичните пегас,феникс,еднорог....и ,ако има и други
     
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

  20. katrin

    katrin Прохождащ