Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Вече загубих надежда за размяна на вълшебни дървета, музикални кутии, цветя, плашила и птичи подробности, а камо ли за ЛГ дърво:mad::mad::mad:, но ако все пак БП реши да ни зарадва, ще звъннаxD.
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    От 19 парти врътки 2 плажни къщурка 2 купончета по 12 часа 3 супер храна по 10 броя 2–3 селекции малко супер тор и няколко глупост:inlove:остана още 30 билетчета сърбят ме ръцете да връткам ама ще почакам ,че колелото зареди най-големите глупостиxD
     
    Valkaaa76, mushnuk, staneli и още 1 човек харесват това.
  3. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    На 16-тото завъртане ми се падна плажната къщичка за птици и реда е нареден!!!:D:D:D
     
    bilq76, mushnuk, staneli и 2 други харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Първата кутийка ,,Изобилие от птици,, от новото редче къщурки 1 сова:D
     
    bilq76, mushnuk, *Aleksa* и 2 други харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    78 завъртания ми бяха необходими за плажната къщичка реда е нареден:)
    Спечелих доста супер храна и супер тор,доста селектирани животни и 3 купонна за техника по 12 часа
    Останаха ми още 103 парти врътки,добре че ги събирам;)
     
    bilq76, Valkaaa76, mushnuk и 3 други харесват това.
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Миналия път цъкалката ми се падна след повече от 120 завъртания.
    Сега май пак ще е така - издухах всичките си 82 врътки, но плажната къща се не падна....
    Обаче се сдобих със 112 супер храна, 2 купона за 12 часа, 261 000 пенита, от другите неща по малко, но пък нито една селекция....
     
    bilq76, Valkaaa76, mushnuk и 3 други харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен се падна някъде при 90 опит.
    Супер храна само 2х, много супер тор ми се падна, много Мими тор, купони не, селекции - няколко пъти бобър зъболекар и веднъж магаре гонг. И ясно, че и някакви други щуротийки.
    Навъртях се за тази година xD.
     
    kakata13, .water., bilq76 и 2 други харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Миналият път къщичката я хванах от раз!
    Викам си "Този път няма да ми я дадат така лесно".
    Е, само от 10 път! :)
    Но ще си изчакам да обера още 3 къщички от острова и тогава ще редя реда.
    Желая успех в хващането на новата къщурка. :)
     
    Valkaaa76, mushnuk, *Aleksa* и 2 други харесват това.
  9. HULIGAN71

    HULIGAN71 Подрастващ автор

    Е, само от 15 път!:p
     
    Valkaaa76, mushnuk и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От 20 завъртания нито една от къщурките, до сега ми липсваше пагода, май ще станат 2 бр:mad:.
     
    mushnuk харесва това.
  11. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт

    От 60 завъртания - плажната къщичка и много боклуци. Но морския фар, не ще и не ще.:mad: На два пъти спря на съседното деление...разтупкваше ми се сърчицето с надежда, обаче уви...няма -.-
     
    kakata13, bilq76, mushnuk и още 1 човек харесват това.
  12. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Чак да не повярваш-още на третата врътка ми даде плажната къщурка.Ама нали си ме влече- още10 врътки и най-доброто е 12 часов купон
     
    .water., tani1980, mushnuk и още 1 човек харесват това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    При мен от 5 опит-чист късмет ;)
     
    тралала, **kukundrela**, georgiev и 2 други харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще има ли някой от един опит да е ударил джакпота?
     
  15. АлиБаба

    АлиБаба Прохождащ

    От второ завъртане плажна къщичка:music:.
     
    mushnuk харесва това.
  16. БориМечката

    БориМечката Стажант

    Урааааа, от раз ми даде новата къщичка.
     
    pepa551, krassimira, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  17. bilq76

    bilq76 Познавач

    аз:), бях се подготвила за около 25 завъртания но ми се падна от първо в 15:15 часа,защото миналия път беше от 12-то завъртане, и понеже имам около 100 парти врътки пробвах още и уцелелих отново останалите 3 - птичи замък, къщурката и морски фар, но редът си го наредих от първо завъртане днес:music::music::music:
     
    Valkaaa76, pepa551, -dd76- и 5 други харесват това.
  18. amira

    amira Обитател

    Плажната къщичка я получих от 41 завъртане. Редът е готов. Имам излишен морски фар, призрачно плашило, птича къщурка, птичи замък, птича пагода, страховито плашило и зареждащо цвете. Само лупина си нямам. Дано скоро да се разменят.
    Ако се разменят и някой има нужда да ми пише на лични - owen071999.
    Страховито плашило, птича пагода, птичи замък и птича къщурка просто искам да ги подаря.
     
  19. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Още преди полунощ си заредих облачето,ако Дядо Коледа дойде по море фарът да свети.;), но пирата избяга с погоxDxD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Лонгош, гумено пате, некфа гъска, 2 пъти супер храна, дървесна тор, 3 пъти подред го имаше морския фар и не се падна нито веднъж.