Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    **kukundrela** харесва това.
  2. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Днес наградата от Рошко е билети за Ренцо, не парти билети.
     
    маринката74 харесва това.
  3. megilana

    megilana Подрастващ автор

    Здравейте :) Много благодаря за помощта, още съм нова в играта и затова не съм съвсем наясно :)
     
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    За малко да ми се падне розов хамелеон. Но ми се падна някакво жълтурче.
     
  5. riomde

    riomde Активен автор

    Виждам, че това, което искат фермерите, няма кой да го даде, но и аз да кажа:
    трябва ми плашило пират за реда, а то изчезна от колелото, на другата ми ферма липсва лого плашило и то си хвана пътя:mad:.
    До кога ще гледаме празни редовете на цветята и плашилата, а по складовете залежават ненужни по няколко бройки от тях, като гледам и с птичите разновидности нещата вървят натам:mad:.
    Пуснете ги на ПиТ, та да си разменим с други фермери, веднъж направете нещо и за фермерите.
     
    лудакрава1, ..koni.., Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  6. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    на следващият пит щеги пуснат за размяна спокоино:)
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    След 100-200 години
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ха дано, но надалиxD.
    Нямам толкова времеxD, явно ща се случи в някой друг животxDxDxD.
    Но ако все пак се случи и на мен ми трябва лого плашило.
     
    sahara83 харесва това.
  9. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз имам поне пет такива плашила и продължават да ми се падат .Редът отдавна е запълнен.Ама не се чува да ги пуснат скоро на пит.С цветята същото имам една лупина и 5 диско рози излишни ама си седят в менюто.
     
  10. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    От парти билетчетата - Поздрави на Мими и ТО. От оборчетата на календара- бобърчета и жълти мечета, дето нямам основен обор върху който да ги сложа. Ще трябва да ги държа на поленцата си.:)
    От Камилата 300 МП и 25 оборски тор. Толкова ресурс замина за едни л....:)
    Сега и кукувици да има как да се пръкнат отнякъде, ама така доста....:)
     
    lyd_s_motika и [[Fermerkaa]] харесват това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ъпгрейт + основа ти се е паднало, смело можеш да ги прибереш, в менюто ще се разглобят на обикновен обор и жълто подобрение. (Само от колелото се пада подобрение без основа.)
     
  12. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Откога жълтите обори се разглобяват на основен и подобрение?
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За падналите се от загадъчни жълти, оранжеви, червени и розови обори така е открай време.
     
  14. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз не си въртя парти билетите .Ще чакам да пуснат новата птича къща за птичия ред другата седмица.:)Преди бързах като ми се паднеха веднага ги завъртах сега ще трая.:p
     
    [[Fermerkaa]], aylakz, .water. и 2 други харесват това.
  15. aylakz

    aylakz Редовен

    и аз така ,чакам новата къщичка:p
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И с нея ще има ядове, аз все още не мога да хвана птичата пагода:mad:, но какво да се прави.
     
  17. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Четири пагоди:):),но нито една къщурка:(На ПИТ ми се обади ако ги пуснат
     
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз имам в повече и от пагодата и от замъка. Но другите 2 не се падат. И няколко пого и скачащи плашила имам.
     
  19. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз пък имам 6 излишни пагоди .По едно време врътна и се падаше пагода непрекъснато.
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Имаше морски фар за птици, а ми се падна морско конче.