Парти билети и какво ни се падна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от tutifruti9 на 15.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    :cry:Аз държа да се похваля, от 90 парти билета имам цял един брой Пого Плашило. Чудя се, колко често според обещанието, ще ни се пада, голямата награда??? :wuerg::cry::mad:
     
    sladkatageri123 харесва това.
  2. Styx

    Styx Guest

    а аз от 100 бр. билети - 2 плашила.
     
  3. Е, то тогава аз съм супер късметлийка - новото плашило го нацелих на 19-тото завъртане, а ми се падна и едно от предните. Че си запазих останалите ми врътки за нещо друго, или ще проверявам кога има плашило и тогава ще въртя.
     
  4. черешка

    черешка Старши болярин

    Бравос, само аз не оцелих нито едно от двете .
     
    питър_пан, Annabelx, vanko22 и още 1 човек харесват това.
  5. Е, в този куест има врътки награда, пак ще си опиташ късмета, стискам палци на теб и на всички други играчи.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. черешка

    черешка Старши болярин

    Да, благодаря. И аз следя кога ще е предмета, оцелих други неща. :)
     
    sisi7832, Annabelx, vanko22 и още 1 човек харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А мерси за напомнянката. Почвам да пълня 5та задача тогава. :)
     
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    на колко време се сменят наградите от колелото, някой знае ли
     
  9. lekence

    lekence Активен автор

    на 8ч.
     
  10. Styx

    Styx Guest

    предполагам това, че дава 500 ТрТо на 10:00 ч.
     
  11. черешка

    черешка Старши болярин

    От парти билетите от куеста Творци във фермата ми се паднаха следните неща: плашило пират, което вече имам, само пого ме подминава; 8 супер храна; жълт развъдник за японски шарани; 8 специална тор на Мими; 20 супер тор; жълта фабрика за бои; обор за стригане на овце и мандра.
     
    sisi7832, питър_пан, aleks62-40 и 4 други харесват това.
  12. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз пък имам 3 пого плашила всеки път ми си падат .Жалко че не разменят на пит.
     
  13. georgimiroslavov

    georgimiroslavov Прохождащ

    Вече съм на последната задача,но няма да ми стигнат флумастерите.Ако някой има в повече моля да ми изпрати.
     
  14. черешка

    черешка Старши болярин

    От куеста "Ден на океана" от парти билетите получих следните неща: бял заек, кокошка - джудже, 27 300 мп, 13 650 то, 8 спец. тор на Мими, пъстър букет и 5 дървесна тор.
     
    sisi7832, питър_пан, milkoga1 и 2 други харесват това.
  15. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    С първата врътка 200 % ТО за 24 часа. Другите - даже не ги отразих 8)
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Късметлия. Това никога не ми се е падало, май даже и като възможност. А иначе аз си пазя врътките за следващото плашило, ще въртя само като го видя или ако видя +% то.
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 38 парти завъртания ,от последния опит ми се падна и последното зареждащо цвете,сега реда е пълен:) явно днеска ми е бил късметаxD
     
    Последна редакция: 15.6.15
    sladost89, Галфон, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  18. черешка

    черешка Старши болярин

    От летния календар с парти билети ми се паднаха следните неща: баварска салата от сирена, 8 супер храна, прилеп вампир, 6 330 точки за острова и плашило пират.
     
    milkoga1, vanko22, aleks62-40 и 2 други харесват това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    При мен китките се появяват на колелота,ама не се падат да му се не види....Най-доброто което уцелих е Плашило Магьосник.
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Честито! Аз с него още нямам късмет, а имах доста парти билети. Но пък китките ги имам даже в излишък, жалко че не позволиха поне размяна в системата при ПиТ. Но извадено в градината ми е само Пеещото лале, другите не са ми интересни.