Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Взех купончето за комбайна, с 20х пукания на балони, нямам за какво друго да играя, но ми се ще да върнат супер-храната в наградите.
     
    sahara83, dima73, mell и още 1 човек харесват това.
  2. СлонскаОпашка

    СлонскаОпашка Прохождащ

    Виж сега стратегия точна няма както казва mushnuk,само трябва да уцелиш най-печалившата за теб игра.Аз съм най-добре при балоните и само там играя,за днес от 47 билета направих 823 чипа което си е много добро поне за мен.Само е жалко че няма супер храна тя е най-ценна след домашните любимци.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Не мога да преценя дали е добре, но с 8 билета направих 162 точки и разбрах, че с балоните печеля най-много точки :) Минимум 12 точки в най-лошият случай :) Обаче за 1000 точки за домашен любимец трябва да минат поне още 2 панаира :)
     
    Последна редакция: 20.1.17
  4. Amelita_

    Amelita_ Младши експерт

    Някой от по- опитните играчи се справят и помагат. Една моя съседка ми помогна и аз взех сладкаря.
     
  5. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    играя само на ударометър и по -малко от 15 точки нямам
     
    AIDA_78 и -niksan- харесват това.
  6. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз съм най-добре на балоните ,на ударометъра никаква ме няма;).Аз изчаках да минат няколко панаира и си събрах точките за занаята, просто не бързах.Сега пък събирам за кълвача и мисля че утре ще ги събера.:)
     
    лудакрава1 харесва това.
  7. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    И какво сега, като взех динозавърското яйце, когато се излюпи и ще започне да ми дава 20% повече точки глобално, все едно съм активирала мармалад от рози?
    Някой знае ли защо изчезнаха гугутките от пазара?
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, ще ти дава +20% то глобално, но само за 20 мин., всеки 12 часа.
    Гугутка? Не знаех, че имаме такива в играта ;).
     
    -helixme4o- и лудакрава1 харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ехееее, това истина ли е, 15 златни банана от рошко:p.
     
    маринката74 харесва това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Мда, токущо ги употребих да си отворя зеления чай, и ми останаха. Сега събирам за да отворя лимоновата трева, че искам да разкарам куеста а и да спечеля рецептата. И после продължавам да си събирам за дървета. Нямам куетацакуатъла - та не ми трябват лилии. Който си го има, да си бере грижа как да го изхранва. По голям проблем ми е в момента стигането до 95 ново да си отглеждам клонки за кивитата.
     
  11. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Да пуснат сега Мората при Ренцо. :)
    Откъде ги взехте тези банани?
     
  12. elena12345670

    elena12345670 Стажант

    Страхотен подарък днес от Рошко- 15 бр. златни банани!
     
    маринката74 харесва това.
  13. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Юхуууу. Да се похваля. Купих си първият домашен любимец. Успях да направя 1000 чипове :)
     
    kismit, Жабчо3, .water. и още 1 човек харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Ако си влизал всеки ден с трите ключа се отваря сандъка на Рошко от там месечния подарък е 15 банана.
     
    маринката74 харесва това.
  15. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Н моя ключ има 5 звездички и трябва да ги взема утре. Аз не ги вземам редовно.
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Освен звездичките с последния ключ ще се отвори и сандъчето, златните банани са в него.
     
  18. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    и аз :p
     
    tonichka, .water., krisi026 и 3 други харесват това.
  19. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Не знам за вас, но на мен тези златни балони ми пускат малко точки. Независимо колко ще ударя 10-16-22 , все 4 точки. Черен досега не съм улучвала.
    Иначе и занаятите и любимците ги взех с помоща на котето.
     
    маринката74 харесва това.
  20. polina_78

    polina_78 Подрастващ автор

    Аз също съм разочарована от златните балони - повече от 4 точки не ми дава - имам 234 пукнати зл. балони- 4 точки, пукам 128 зл. балона пак четри точки - не ги пускат равномерно - губи се време, забива.
     
    .water. и маринката74 харесват това.