Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    благодаря ви.ще изчакам.няма за къде да бързам.лека вечер на всички.
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Още един носталгичен филм ще изцъкам. Все е файдичка.
     
    dedoto, [[Fermerkaa]] и Пума~` харесват това.
  3. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    И аз така, колкото повече декорации даващи %ТО,толкова по-добре :pxD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А ще има ли футболни новини за утре?
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Оправете си скапаната игра най накрая забива яко не спира когато аз натисна на барометъра а където и когато си иска всико ми е изчистено пробвах и на балоните и там същата каша:wuerg:>:(
     
    AsparagusMintCandy харесва това.
  6. misugi24

    misugi24 Подрастващ автор

  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Тоя панаир стана за боклука 30-33-35 удара на къртиците - все едни и същи жетончета дава по 9.За какво им трябваше да омазкаряват играта и да намаляват продължителността на времето. И сега е невъзможно да целнеш 15 жетончета. Ще има да събирам за някое от яйцата до куково лято. Другите неща не ме вълнуват.
     
  8. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здрасти.пукай балони.по лесно е.
     
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Да... Взех го, с което приключвам участието си в настоящия Панаир на Ренцо.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И за мен това издание на Ренцо приключи. Поредният Носталгичен филм ми излезе 44 билета с пукане на балони, от тях 40 имах, а за 4 прежалих 4 лг, щото не ми се чака до утре :oops:.
     
  11. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Ще събирам жетони нощес, само дано играта малко се опрви. Сега така хубаво ми насича, че не е истина. Един път се пробвах с котарака - аз натискам да спре, то си продължава и си спира където то си иска и само 9 жетона даде. Ужас!
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Струва ми се, че нещо са пипали в този панаир...
     
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    От скука направих още 900 чипа, за да не си играя при следващия панаир да цъкам с мишката. Вече наистина приключвам :)
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  14. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.взех акулите жирафите и носталгичния филм.ще си взема един захарен памук ще пия един шербет и си мисля че с тоя панаир приключих.доволен съм.хубава вечер и приятно гледане на мачовете от световното.
     
    [[Fermerkaa]], ..koni.., milkoga1 и 3 други харесват това.
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Може да ми се смеете, но много се радвам на такива хора :) Винаги позитивни и ще кажат нещо добро на другите! Дано да станат повече!
     
    [[Fermerkaa]], dedoto, milkoga1 и 2 други харесват това.
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    у нашия край сме само хубави хора:D
     
  17. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    Аз си праскам по 26 жетона почти всеки път на балоните. Интересно ми е там колко ви е рекорда (моят 1420 - 26 монети) и на колко дава примерно 28 ако е възможно? Колкото до насичането, да на балоните най-лесно се правят точки и отделно рестартирайте браузера ако сте влизали на новото поле със стадиона. Аз като влезна там и след това супер много кеш имам натрупан в рам паметта. И предният път като го пускаха имах същите ядове.

    И един въпрос, понеже за първи път притежавам "домашен любимец" и той е за "Яйце на хвърчащият заек". Това сега завинаги ли ми остава или ще изчезне? След тези 100+ часа, вече постоянно активно ли ще е на всеки 16 часа или пак ще се рестартира на 100+ в даден момент?
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Завинаги си остава. След излюпването преминава на 16-часов цикъл.
    Когато домашният любимец се излюпи след 168 ч., ще се превърне в Къщата на хвърчащия заек и ще получите еднократно 450 ТО. След 16 часа, той ще е готов за обиране отново, вече ще получавате 300 ТО, 1 мед. Може да се поставя само по 1 на поле, без Пълнолунните.

    Мистериозно яйце - домашен любимец
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    остава на 16 часа ще го обираш
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Максимумът е 26, повече не са възможни. (1380 е моят личен рекорд.)