Панаирът на Ренцо 2016г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. taiana65

    taiana65 Стажант

    Благодаря!
     
  2. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    От опит установих, че след вземане на занаят от Ренцо, като отидох директно да си го построя, ми предложи да го закупя. Излязох от играта и влязох наново - тогава пита за потвърждение дали да се построи.
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Винаги съм мислила, че харитата действат на всички полета, независимо къде са сложени, греша ли?
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Действат на полето, на което се намират. Подобно на купите (преди качването им на дървото).
    :)
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това не го знаех, може би, защото до сега нямах харитаxD.
    БЛАГОДАРЯ за информацията.
     
  6. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Да се похваля - точно си спечелих втора професия на панаира :p
    закупих си 150 билетчета за панаира с трудно изкарани :oops:100 лалута от гледане на кино, което вече ме навестява през 4-5 дена за по веднъж:cry:, а предполагам като поостарея ще спре да идва (надявам се да греша, защото киното си ми е като мой си куест - първа мисия - 100лалута за ренцо, 2ра мисия 200 за ябълково-морковено чатни и тн, но като чета има доста хора който се оплакват от липса на кино от месеци и евентуално може и мене да ме споходи подобна дългосрочна липса, но ще видим)

    Както и да е! :D
    Исках също да споделя едно леко оплакване от играта с балоните, която между другото е може би най-интересната и доходоносна от всичките,
    а то е че ми се струва, че играта не е честна от време на време. Някой път няма достатъчно балони, за да събереш повече от 15-20 чипа при максимум от 26. Не изпускам балони, не целя черни, пуцам бързо и сръчно, но няма достатъчно балони.
    Имах даже една игра, при която първият балон се появи след като изминаха 16% от времето. Беше само една игра за около 70 билета, но все пак имаше и такава. Общо взето забелязах, че тези игри в които не достигат балони се появяват след по-дълга серия в която печеля предимно по 26 и от време на време по 24 чипа. Когато имам пропуски и печеля под 15-20 чипа, не ги забелязвам тези бедни на балони рундове. Не знам, може и нещо да съм се заблудил, но ми се струва като лек баланс да не печелиш по много чипове.

    Също така искам да ви попитам - кои предмети няма да ги има следващия път?
    Най-вече ме интересува Харито и Питомбата дали ще изчезнат,
    та да знам за какво да си изхарча останалите 70 билетчета. Аз май много билетчета си закупих! Можех да мина и с по-малко. Сега съм капо. 0 лалута :( Надявам се да ми пуснете киното скоро - да си мушна поне едно лалогулденче - да си имам така поне за фон ;)
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Честита ти втора професия, DragsterFarm, сега ти остава да я докараш дотам, че да можеш да вземеш безплатно третата xD.
    Не само ти се интересуваш какво ще остане, какво не. Няма даже и намеци xD.
    Но - имаш ли отворена статуята на Питомба? Щото иначе няма да можеш да я ползваш. Пък и ххл дървета все пак се падат от загадъчни стръкове, а Хари - не. Ти решаваш какво да си изцъкаш с останалите билетчета. Но аз бих си изцъкала Хари (а съм известна като почитател на ххл дървета).
    П.П. И аз днес бях доста недоволна от пукането на балоните, играта беше доста тромава, това се отразяваше, след доста цъкане можех да се похваля със средно 16 чипа, друг път е било 22-23.
     
    tani1980 и lu4o харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    На Експлоръра върви без проблеми при мен, за разлика от Хрома.
     
  9. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Aз съм с лисицата
    То не че не върви, ами ми пише не няма клипче за мене с дни,
    но за всеки случай утре ще пробвам и с експлоръра. Сега не ми се занимава, че още стрелям по балони.
    Много "интересна" игра - колкото повече играя - толкова по-слаб ставам. o_O
    Много интересно наистина. От началото правех между 1250-1400 резил, а сега вече след натрупания опит - логично - правя между 700-1100 и от време на време ме пуска да направя над 1250 да не взема нещо да се усъмня xD
     
  10. ТИН

    ТИН Обитател

    "строежа в занаятчийския квартал" остава ли като награда?
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    нямаме повече информация от писаното в официалното.
     
  12. amira

    amira Обитател

    Чудя се дали си струва да взема втори занаят. Имам необходимите точки за това, но не знам дали има смисъл. Някой с втори занаят може ли да сподели.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    земай, дотикай го до 3 ниво и ще получиш и другия
     
    лудакрава1 харесва това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще получиш трети безплатно, възползвай сеxD.

    За куеста, не бил толкова труден, колкото изглежда, копане му е майкатаxD.
     
    amira и лудакрава1 харесват това.
  15. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Трябва да предавам лютиче, оранжево лале и лотос:mad:, не са отворени и няма от къде да ги взема, какво правим???
     
  16. amira

    amira Обитател

    Взех го. Благодаря за съвета. Двоумях се, заради изскачащите.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пиши на съпорт. (По сведения от чуждоезичен форум забелязан е този проблем с куеста, но нямало да го отстраняват, а от съпорт щели нещо да направят по въпроса при играчите, които нямат достъп, т.е. ниво, до нито едно от трите искани растения.)
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не разбрах в какъв смисъл заради изкачащите, чудиш се дали да вземеш хари или занаят, това ли???
     
  19. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Благодаря, муши, несъзнателно съм писала не където трябва, за което се извинявам.
     
  20. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    В момента не се сещам но билетите който ти остават от Ренцо с натрупване ли са .Има ли смисъл да ги изцъкам сега или да си ги запази, че с тея балони жълти кръгове имам пред очитеxDxDxDxD
     
    lu4o харесва това.