Панаирът на Ренцо 2016г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    Харито е за предпочитане, мое мнение - ти решаваш в крайна сметка.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    купите вършат много работа играя на две ферми
    едната с купите където и двете са по 15 процента е завърших цялата задача ,на другата съм до задача 100 ,защото не ми достигат сламките
    затова завърши си купите до 15 процента и двете:)
    фермата с купите съм нямал никакви проблеми никога със изкачащи :)
     
    ZORBA13 харесва това.
  3. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Благодаря за съветите.
     
  4. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Същата дилема :(. Нямам чипове и за двете. Точките на катеричката ме изкушават доста. Вие как мислите?
     
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Да, но те са само за растенията от временните евенти, а Харито си действа винаги и по всяко време.За това е за предпочитане и увеличава шанса за изскачащи от полето на което е поставено.
     
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    УРАААААА!
    Взех харито, друго за сега не ми трябва, ще чакам да пуснат нещо хубавоxD.
     
    [[Fermerkaa]], -niksan- и tani1980 харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мога да взема катеричката, ама не съм от колекционерите, дето събират всички домашни любимци. Имам само тези, даващи +% то за всичко. Катеричката за мен е безсмислена - повечето то от събитие според мен са глупост, то се трупат основно от дървета и цъкалки.
    А Харито - да, като е единичко няма много да се усети, но нали пък се/ще се полагат усилия да станат 2-3-4 и т.н.
     
  8. nushu

    nushu Стажант

    А колко Харита можеш да имаш на поле?
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Няма ограничение. Но можеш да ги местиш от поле на поле и да береш след преместването им и презереждането на страницата. Да, играчка е, но понякога си заслужава труда.
     
  10. nushu

    nushu Стажант

    Благодаря, аз сега го взех от Ренцо. На ПиТ съм търсила, но без успех.
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    аз снощи взех занаята,другото за сега не ми трябва
     
  12. riomde

    riomde Активен автор

    Това коте с балоните много ми хареса, успях да взема харито:p.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  13. kolevi2002

    kolevi2002 Стажант

    не ми е приятно да и купя питомбата и да не мога да я поставя на полето.
     
  14. kolevi2002

    kolevi2002 Стажант

    НЕ купувайте питомбата ако не сте платили с 44 златни банани
     
  15. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте! След почти 3 години игра в панаира най-сетне успях да си закупя право на строеж в занаятите - сега искам някой да ми каже защо когато отида при занаятите и искам да отворя нов занаят ме праща да си го закупя?
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    купувайки питомбата, дори и да не си отворил статуята, тя ще ти стои в инвентара. Но трябва да имаш отворена статуя , за да я поставиш на полето.
     
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    отиди и си избери, който занаят искаш да отвориш. Ще ти излезе прозорец със запитване:
    Untitled.png
     
  18. taiana65

    taiana65 Стажант

    Здравейте! Какъв занаят може да се отвори от панаира на Ренцо? Има ли значение, че вече имаме някакъв активен занаят?
     
  19. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря! Хубав ден!
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Можеш да си вземеш от панаира един от основните три - пекар, мармалададжия, цветар. Няма значение, че имаш вече един активен. Така ще имаш и втори, а като ги развиеш и двата до 3-то ниво - получаваш третия безплатно.
    Прочети повече тук - клик.