Пазар

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 22.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. shanoar

    shanoar Стажант

    И при мене има проблем с цените, но на животни-в частност лосове и други
    ID5725269
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ще помоля за няколко снимки на хората с проблем при животните, защото всеки път когато ние влезем цените са нормални.
     
  3. shanoar

    shanoar Стажант

    при мен се оправи-благодаря
     
  4. meche

    meche Стажант

    Преди малко купих храна за фламинго ,червена панда, маймуни и още един вид(не се сещам за " КОЙ "добитък беше :D),та взе ми пенитата ,но храната липсва.Рефрешнах,но ...........нищо :oops: ID: 49626849

    Забравих да пиша ,че ника в играта ми е: milena_ot_shabla
    Последна редакция: вчера в 21:12
    meche, вчера в 21:03 Редактиране Изтриване Подаване на сигнал



    Ще получа ли отговор на въпросът си? Къде е храната която закупих???
    П.П И още един няколко въпросчета !!! Защо не можех да вляза в играта няколко часа снощи?
    Играта зареждаше до 26% ,и ме изхвърляше! И последен въпрос с уточнение! Снощи не ме допускаше до игралните полета ,изхвърляйки ме от играта, можех да вляза във форума ,но само за да чета! Защо не можех да пиша във форума?
     
    Последна редакция: 24.2.17
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Още снощи ти отговорих.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Пазар.14646/page-3#post-100328
    За влизането имаше проблем с играта за около 2 часа.
     
  6. ilko

    ilko Прохождащ

    Отново имам проблем на пазар този път само с животните , пазарната цена е много по-висока от тази на която мога да продавам.На висчки животни имам едно и също ограничение и над него не мога да предлагам.Много проблеми станаха тези дни и то не само на пазара.
     
  7. meche

    meche Стажант


    Мм,да ! Пропуснала съм отговорът ти,за което се извинявам ! А на последният въпрос свързан с това,защо не можех да пиша във форума не виждам отговор!
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За да влезеш във форума с ник - т.е. да пишеш трябва да си логнат в играта и от там да отвориш форума. Без играта няма как да стане.
     
  9. meche

    meche Стажант


    Интересен отговор сте ми дали 8) Защо тогава влизайки във форума виждам, играчи да пишат че не могат да се логнат в играта,но все пак пишат това във форума?


    https://board-bg.farmerama.com/inde...-Великата-сладкарска-надпревара.14631/page-19
     
  10. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Ако си логнат във форума през играта, стоиш там определено време преди да те изхвърли, без значение дали вече можеш да влезеш в играта или не.
    Но ако имаш съмнения в отговорите ми можеш да изчакаш някои дръг, по-миродавен ;)
     
  11. tosh82ira

    tosh82ira Подрастващ автор

  12. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    При мен беше абсолютно същия проблем .Казаха ми да си изчистя кеша и да проверя всичко ли ми е последна версия. Изчистих го и се оправи- цената е добре . Пробвай и ти така ако искаш.
     
    tosh82ira харесва това.
  13. meche

    meche Стажант


    Благодаря ти за отговора. Не се съмнявам в нищо ,просто недоумявах как може едни играчи да пишат ,че не могат да се логнат,а де факто пишат това във форума! Лека и спорна работа.
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами нещо с пазара не е наред, поне с предложенията на тор:

    [​IMG] [​IMG]
     
  15. babeto

    babeto Стажант

    какво му е на тора
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    имам повече предложения и цената е същата
     
    Луд_Фен харесва това.
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Винаги е имало ограничение да се вижда до определена страница, можеш да продаваш и на по-скъпо, но чак когато се изкупят предните страници, се появява твоето. Ако това е проблема.
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Проблемът беше, че уж би трябвало да има 2729 предложения, а дефакто предложенията не запълваха и първата страница (вижда се, че най-долният ред е празен). Когато натиснех да отида на последната страница с предложения - нямаше такива. Само непълната първа страничка.

    П.П. Преди малко пак се случи същото, но и малко по-късно се оправи (след 1-2 мин.). Когато писах първия път поне 15 мин. бе в това състояние, после бих шута на фермата.
     
    Последна редакция: 4.3.17
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абе само при мен ли пазара мига като в дискотека?
     
    тралала харесва това.
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    При мен си е нормален.