Пазар

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 22.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Кеш, меш, браузар, ново влизане? Че съм с връзки ясно, ма чак пък толко.
    Ако е за дървета не, предадено е, за друго да.
     
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    във момента съм със таблет .ползвам браузар пуфин лие нещо такова беше :) позачистил съм и кеша ам ядец ​
     
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    По-скоро е от това, няма как в един акаунт да дава различни цени по друга причина. Ако можеш пробвай от компютър.
     
  4. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ок повече няма дате притеснявам.утре като се прибера ще видя на компа как е.лека вечер
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Изобщо даже :) ще чакам да пишеш.
     
  6. wilma11

    wilma11 Подрастващ автор

    При мен проблема с дървесните плодове си седи - минимална цена оферти например златно съцветие 4987109, а мойта цена максимална за продажба е 227,50 !!!??? само при мен ли е все още така? И ще се оправи ли?
     
  7. mell

    mell Редовен

    Проблема с пазара си още при мен същият. Нищо не се е оправило - шоколадова лоза се продава за 13289 , а не ме пуска за повече от 607. Все пак търпя доста загуби - имам доста бройки от новите дървета на обиране по 100 плода. Кой ще компенсира, да не говорим, че цените вече спадат значително. Кога ще се оправи проблемът?
     
  8. meche

    meche Стажант

    Преди малко купих храна за фламинго ,червена панда, маймуни и още един вид(не се сещам за " КОЙ "добитък беше :D),та взе ми пенитата ,но храната липсва.Рефрешнах,но ...........нищо :oops: ID: 49626849

    Забравих да пиша ,че ника в играта ми е: milena_ot_shabla
     
    Последна редакция: 23.2.17
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Минималната цена е 5 900 ти можеш за 10 477. Ако не ти излиза така - кеш, флаш, ъбдейт, смяна на браузар Untitled.png

    Виждам че всичко е наред пуснала си оферти за 13 000

    Тукан, фламинго, червена панда, маймуни, само че са купени животни не храна :)
     
    Последна редакция: 23.2.17
  10. mell

    mell Редовен

    Плодовете се оправиха , но се сринаха животните???? Невестулката е 3700, но аз не мога да вдигна повече от 7491
    Офертите се оправиха след като вече писах и ми се отговори, че всичко е наред. Грешката не е при мен . Ще проверя и други две ферми и ще пиша.
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Аз нещо ли не разбирам, като е 3 700, 7 491 ми се струва доста повече?
     
  12. mell

    mell Редовен

    Пропуснала съм 1 нула, невестулката на всички пазари е над 30000, имах в предвид 37000, а при мен 7491
    Странно защо са се оправили животните!!?!! Вече поне за сега всичко изглежда наред.
     
  13. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    При мен на пазара е около 54 000 за 1 невестулка а аз не мога да я пусна за повече от 6335 мъхнати:music:
     
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    ид
     
  15. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    ИД 44264514
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Untitled.png
     
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Моля ви преди да пишете правете така баналните за вас неща, колкото и смешно да ви звучи помага в повечето случай, не е толкова трудно да изчистиш един кеш и да провериш всичко ли ти е последна версия.
     
  18. billy97

    billy97 Стажант

    Имам проблем с пазара на животните. НЕ се оправя. ИД 50983866
     
  19. billy97

    billy97 Стажант

    животните не са оправени.
     
  20. stafi

    stafi Подрастващ автор

    ID: 50750972 животните са ми проблем.