Пазар

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 22.2.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Какво става с пазара имаше проблем изобщо ще се оправи ли?
     
    Пума~` харесва това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    По-скоро ще остане за утре.
     
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря.Хубава и спокойна вечер.
     
  4. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Лека и спокойна и на теб :)
     
  5. Кирето

    Кирето Прохождащ

    Защо не мога да си продам ябълките за повече от 105, а на пазара има с цена четиристотин и няколко?
     
  6. ilko

    ilko Прохождащ

    аз имам същия проблем с абсолютно всички дървета,цената на която мога да предавам е в пъти по-ниска от пазарната.
     
  7. tosh82ira

    tosh82ira Подрастващ автор

    Действително дърветата ми са отделени от посевите, но с продажната им цена нещо не е наред. Давам за пример плод на шоколадова лоза. Моята продажна цена е 347 МП, но ако реша да си купя такава трябва да броя 14,800 МП. Същото е положението и с дуриан, ябълки анона, сандалово дърво... Моля да проверите!
    ID: 53770344
     
  8. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Този проблем още не е решен
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Проблеми-с-играта.14640/#post-100015
     
    tosh82ira харесва това.
  10. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    А кога ще се оправи този проблем с цените-и ще се оправи ли въобще.Преди да започне елента-цената беше 400-сега никой не продава защото е 105.Защо всичко се случва по време на играта.
     
  11. tosh82ira

    tosh82ira Подрастващ автор

    Благодаря за отговора, не видях тази тема, извинете за напразното безпокойство! :)
     
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    търси се решение, кога ще се оправи - ще кажат отгоре.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да търсят на правилното мястоxDдет го загубихаxD
     
    Луд_Фен харесва това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На мен ми е странно как така цените за едни са ограничени, за други не. Вижда се, че има предложения не от преди проблемите.
    Определено ситуацията с продажбата на плодове ме бърка, основен източник на доходи са ми. Търпя загуби от нереализирана продукция.
    Ей за тази бъркотия как ще ни компенсират?
     
    mell и sm0uk3r71 харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Смятай ябълката удари 1000 парички не разбирам как едни могат да продават други не?!!
     
  16. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    xD
    А ти надяваш ли се на друга компенсация-щот на мен ми е по лесно да изям морковения кекс
     
  17. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Благодаря за отговора
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ако можеш да направиш една снимка на скоро пусната оферта с висока цена и ограничението /максимума/, който ти дава да пуснеш . Аз засега не откривам такава на моя пазар, трябва ми да мога да я предоставя на немците...
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]

    [​IMG]

    (Не е от днес, но е след като вече имаше проблем с динамичната цена.)​
     
    wilma11 харесва това.
  20. bilq76

    bilq76 Познавач

    И аз съм на същият пазар от вчера ябълките се продават на 600-700мп а аз по-вече от 130 не мога да вдигна цената