Пазар

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от milkoga1 на 12.1.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Работата е да имаш пари ,купуваш евтини работи когато се появят на пазара ,после продаваш когато има търсене.
    Получава се като,да играеш на световната борса:)
     
    ..koni.. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]

    o_OДоживях и плодчета за над 50 хилки да видя на пазара o_O.
     
    pepa551 и маринката74 харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    За себе си смятам ,че днес ударих джакпота на пазара купих си агент 00К9 за 30 мил.:inlove:и приключих с кучетата.
     
    [[Fermerkaa]] и маринката74 харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Искаш да ми кажеш ,че купуваш венците евтино и после ги продаваш скъпо?;)
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Мама ми е казала ,че от много работа се става гърбат не богат и ако много ми се доработи да седна да ми мине.:p
     
    -dd76-, gergo_85, pepa551 и 2 други харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много пари си дал:p
    Не други неща купувам
    Трябва като го продадеш да избиеш 10 процента и да си на печалба,да подбереш важната стока,
    Всички манифактури и разсадници съм им взел плановете
    Набарах най изгодното животно което ми дава хубави точки от селекции и беше най евтино спрямо другите,само него купувах ;)
    Покрай това животно и завърших селекцията му:)
    Ако ти е това ника може ,да ти напиша на лично друго нещо което правя преди даден куест .преди да го пуснат може с месеци или година да чакам8);):)
     
    aylakz харесва това.
  7. aylakz

    aylakz Редовен

    И на мен и аз искам на лична това ми е ника.xDxDxD
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Това ми е ника разбира се. С интерес и нетърпение ще чакам писмото имам някакви наблюдения,че нещата много зависят и на кой пазар си примерно на моя пазар нолината се продава по 3000-3500 падна драстично надолу докато на пазара на детенце държи все още 14 500.Това важи и за животните и за занаятите за пазара като цяло.Да ти кажа честно за виртуална игра година време ми се вижда доста за мен специално Фармерама не отива на добре започва да става прекалено комерсиална натоварваща и задължаваща та един бог знае какво ще се случи за една година:)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Ако се наведа и ти ли ще поискаш:D
     
    aylakz харесва това.
  10. aylakz

    aylakz Редовен

    Ми как ще искам разбира се няма да се делим сега.:p
     
    .water. и ..koni.. харесват това.
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    При мен има на 74 000......
     
    тралала и georgiev харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Вече и при мен xD (на един пазар сме.)
     
    milkoga1 харесва това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Някой,не помня вече кой,развиваше преди време една конспирация за изкуствено вдигане на цените.Взех да се замислям,дали няма нещо вярно вече....Моята "проста"логика,че ако са такива цените то тогава много играчи биха се изкушили да пуснат оферти та да спечелят някои друго пени.Но като гледам офертите в момента са толкова МАЛКО,че или играчите са намалели драстично и наистина няма стока за продаване,или са въвели някакъв скрипт,който автоматично изкупува офертите на ниските цени и изкуствено се поддържат високите....
     
    тралала и georgiev харесват това.
  14. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Цялата работа при цените в момента е, че хората се опитват чрез продукти набавени от пазара да минат куестове в читалището, които дават супер храна и затова всичко е скъпо и прескъпо, но това дава възможност на хора като мен да направят мъхнати пенита.
     
    mushnuk и sm0uk3r71 харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Да,има и такава вероятност,но тези цени не са от сега толкова високи.Както и стоки,които не участват в куестове в читалището,а са на изключително висока цена.....
     
    тралала и georgiev харесват това.
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Читалище... комикси...:p
     
    pepa551 харесва това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Миии.не,там са само няколко вида основно.Също така и там не участват такива дето задържат много висока цена.Както и комиксите са от доста време...
     
    тралала и georgiev харесват това.
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми забелязвам че животните които са с неонови обори ги продават доста евтинко - кокошките са малконад 900, коне и кози около 1000. Кучетата да речем са по 8 000., и реших д апусна малко да попечеля пари щом няма да мога да селектирам повече. На моя пазар няма свещи и пера, та разкарах видрите и почнах да въдя въпросните продуклти. Мисля да андуя цените до небето, все ще се намери някой да ги купи.
    Лелеее - близо 49 000 за 1 невестулка. Явно някой много иска да забогатее набързоо.
     
    Последна редакция: 15.1.17
  19. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ти си голям късметлия, че въобще си видял оферта.На моя пазар това чудо не се е случвало. А ги чакаля отдавна, щото моя така и не ми се пръкна.
     
  20. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    И при мен оферти за невестулки няма. А тези които имам мога да ги продам на максимум 500 МП. С тях много бавно се вдига цената.